Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi levolac szirupot...

Mennyi levolac szirupot adhatok a 3 hós babánknak?

Figyelt kérdés

Erőlködik nagyon.

5ml-t adtam reggel, de semmi.

nem fog görcsölni a pocija tőle?

Félek rosszat teszek


2011. máj. 20. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
3 napja nem székelt, és anyatejes tápszerrel egészítve
2011. máj. 20. 16:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Használjuk mi is, mi is 3 hósak vagyunk. Nálunk az vált be, h reggel még az igazi evés előtt kb 10-20 ml langyos teába (v. tápszer v anyatej- mi tápszeresek vagyunk) tettem kb 5 ml-t, majd dél körül ismét 5ml-t, ha nem volt eredmény. Hát összességében már picit hasmenéses jelleggel lett eredmény. (Ez persze nem azt jelenti, h után ment a hasa, minden visszaállt a normál kerékvágásba). Ja, és nem erőlködött, nem görcsölt amikor produkált. Szerintem teljesen ártalmatlan, "cukorszirup".
2011. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szakember válasza érdekel, szívből ajánlom neked is a [link] oldalon Dr. Csáki Csilla gyermekorvos, allergológust, akinek felteheted a kérdést konkrét válaszért
2011. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16:52 vagyok

A védőnőnk tapasztalatból annyit mondott, h. ha semmi nem használ, akkor próbáljuk a Laevolac-ot, de vigyázva, mert valakinél hasgörcsöket okozhat.

2011. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is félig anyatejesek, félig tápszeresek vagyunk! Én mindig reggel adtam neki nem egészen 10 ml éhgyomorra. 6kg a babám. Ha ma már egyszer kapott 5 ml-t akkor adj neki később még 5-öt, ahogy azt előttem írták. Ha nincs eredmény holnap próbáld meg újra. Arra készülj, hogy még a tarkója is olyan lesz :D Én így alkalmaztam és most már 3 naponta magától kakil, minden szenvedés és erőlködés nélkül.
2011. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát képzeljétek végül adni kellett neki egy negyed kúpot, az kihozott valamennyit, de azért megkönnyebbült.

A levolac kedves UTOLSÓ akkor napi 10 mili nem okozott nálatok bajt? A mi lányunk már több is mint 6 kg.

2011. máj. 23. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Soha nem okozott gondot, először mi is 5 ml-vel kezdtünk, eleinte jó volt, de ahogy nőtt a babó kevésnek bizonyult. Most kb. 8 ml-vel érem el ugyan azt a hatást. mivel nem kapja/kapta minden nap, igy a pociját sem bántotta. Most már rájöttünk, hogy ha 3.-ik napra nincs kaki akkor beadom neki, nem várom meg míg szenvedni kezd tőle.
2011. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

és miután beadtad neki mennyi idő mire hat a babádnál?

Tudom, hogy minden baba más, de érdekelne.

köszi a választ

2011. máj. 25. 12:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is az van, mint ahogy az Utolsó írta. (3,5 hó, 7kg) Én 2 nap kimaradás után adom neki. Általában ha adok reggel 5ml-t és még dél-2óra között 5ml-t, akkor este 6-ig tuti van eredmény. Nálunk sem volt tőle hasgörcs, mivel nem ezzel "lakatom jól", és nem mindennap adom.
2011. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!