Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébiételt ajánlotok?...

Milyen bébiételt ajánlotok? Melyiket szereti a babátok? Pl. Hipp, Bebita, Univer, stb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt nektek kell kipróbálgatni, mert a babádtól függ. hiába mondanánk bármelyiket, hogy ki melyiket használja, attól a te babád nem biztos, hogy azt választja! kísérletezni kell. Igazából én a legelején nagyon figyeltem azt, hogy ne tartalmazzon cukrot! Az univernek a bébiételei cukor nélküliek, legalábbis a gyümisek, amiket vettem. Én a főzelékek nagy részét főzöm neki, úgyhogy azokat annyira nem is ismerem. Most már 6 hós elmúlt a babám, már annyira nem tartom "kizáró oknak" a cukortartalmat sem. Pl a kecskemétis italok cukrozottak, de a babám csak azt szereti a gyümilék közül, így azt adom neki. vízzel higítom és így nem iszik meg annyit a cukros gyümiléből azért.
2009. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom mindet szerette/szereti. A Kecskeméti vagy az Univer kerül leggyakrabban a kosárba, mert barátságosabb az ára.
2009. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nestogen-t adok neki naon szereti.
2009. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utóbbiról én még nem hallottam. Hol kapható?
2009. márc. 14. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hippet nem nagyon ajánlom. Ugyanaz a cég gyártja, mint a Kecskeméti bébiételeket, csak a csomagolás a különbség, amit elég borsosan megfizettetnek veled. Persze ha fel tudod használni később a bébiételes üvegeket, akkor akár jó is lehet.
2009. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval, nektek kell kipróbálni. Azért persze ha sokan egy márkára, ízre szavaznak, akkor szerintem inkább azokkal kezdj.

Nálunk is az Univer és a Kecskeméti fogy a legjobban. A Kecskemétiben viszont sokszor van cukor (mellesleg a HIPP-ben nincs). Az Univeresnek jók az ízkombinációi. A Hipp ízei is nagyon jók, de tényleg borsos az ára, viszont szerintem azért néha belefér. A Bebivita (remélem, jól írom - a Müller-es márka) egyáltalán nem tetszett a kislányomnak és a Müllerben kapható Hippek sem. Fogalmam sincs miért, de ezt tapasztaltam. A Nestlénél sokszor olvastam a papíron, hogy olyan összetevőkből áll, ami az adott korban még nem adható. A Humanára még nem szántam rá a pénzt, de állítólag az egyik legmegbízhatóbb és az induló időszakban (4 hótól) ehető bébi ételekben nincs sűrítőanyag (rizs, burgonyapehely stb.)

Kellemes kóstolgatást kívánok!!!

Még valami! A cukor mentesség miatt mindenféleképpen a Hippet vagy az Univert vedd meg kezdésként és mindig nézd meg az összetevőket!

2009. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!