Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok hülye? Azért ide...

Én vagyok hülye? Azért ide írok, mert mióta megvan a baba azóta áll fenn a helyzet.

Figyelt kérdés

férjem kezdte, hogy havi 1x elmegy haverjához szombat este, iszogatás stb...2körül hazaér.ez oké.de ebből két hetente lett, és a maival együtt már hetente.ja, és mindig jön érte a srác,és ma meglestem totál ellenkező irányba menetek, mint ahol lakik.

és közben én velem meg tök bunkó, mond valamit és még hozzá is teszi, hogy ba....m..g.hát nemtudom.

a sex nem megy mert nekem nagyon fáj.és nem segít, hoogy próbáljuk jobb legyen.megvan a dolog, aztán sajnálom, hogy neked szar.nem szeret?

keres mást?vagy már van is?

totál kivagyok.


2009. márc. 14. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is eljár néha, de én mindig tudom, hogy hová mennek, vagy mit csinálnak, mert nekünk egy a baráti társaságunk. Ráadásul mindig siet haza, közben felhív, vagy sms-t ír, hogy itthon mi újság. Szerintem is ülj le, és próbáld megbeszélni vele a dolgot, mert tényleg csak idegesíted magad rajta, ami valóban nem tesz se neked, se a babádnak jót. Ha nő van a dologban, jobb mindenkinek, ha bevallja.
2009. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem miért kell hazudozni , hogy ide mennek meg oda közbe meg semi sem igaz.Mint ahogy te is irtad hogy ellenkezö irányba mentek, ebböl is kiderűl a hazugság. Női szemmell látván a dolgakat sajnos azt kell mondjam nagyon gyanús. MEGÉRTENÉD te is ha azt mondaná hogy most nem a havernál megyűnk hanem egy kocsmába stb abban mág nem lenne semi rossz . De ha már jelen van a hazugság az már régen rossz.
2009. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is eljár és az utóbbi időben ő is majdnem minden héten. Legutóbb kész tények elé állítottam: csavargás vagy család? Mondtam neki, ha nem marad itthon velünk hétvégenként, akkor hazaköltözünk szüleimhez, ő pedig lakhat és élhet egyedül. Ha szabadságra vágyik, hát legyen neki. Na erre kicsit beijedt, mert nagyon komolyan vette. És nem hinném, hogy nő van a dologban, legalábbis az én férjem esetében biztosan nincs, szerintem a te férjed esetében sincs...egyszerűen csak menekülnek... nem akarják elfogadni, hogy nekik is vannak már családi kötelességeik. Félnek, hogy elveszítik a fiatalságukat. A legtöbb házasság ekkor romlik meg, nem szabad hagynod, beszélj vele. Mondd el neki, hogy felnőtt ember, tegye azt, amihez kedve van. És tedd hozzá, hogy számodra ő nagyon fontos és nem szeretnéd elveszíteni, de kész vagy bármilyen változásra. Döntsön ő. Erre úgyis megtántorodik és másképpen értékeli majd a világot. Hirtelen te leszel majd neki a mindennél fontosabb és a baba. Aztán havi egyszer hadd menjen, de többször nem :) Kössetek alkut! Sok szerencsét :)
2009. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én férjem is hetente 1x hivatalosan kimenőzik-gitározni megy a haverokkal.De ez a gyerkőc születése előtt is megvolt.Engem inkább az zavar,hogy hétköznap is sokszor megy ehhez-ahhoz valamit megoldani.Tudom,jó hogy ennyi barátja van,mert a segítség kölcsönös...csak hát nekem is kéne a segítsége.A szex ahogy eleinte volt,most úgy nincs már 2 hónapja,valahogy nem is akarja.Mert mikor én szeretném,ő fáradt,és fordítva :-(

Kicsit durva és 2oldalas dolog ez a kémkedés(mi van ha meglátja?)de valahogy ki kéne puhatolni a dolgot.1x is megbeszélni vele,nem rázúdítani(tapasztalat)hanem megkérni,hogy igényed van az erős mindent megoldó férfira....brüszkségének jót tesz majd.2x nem elvárni,hanem kérni és beszélni!Tényleg gáz,ahogy viselkedik veled,de muszáj megbeszélni,ez így nem vezet máshová,csak a szakításhoz.

Amúgy miért van az hogy a férfiak többsége meggajdol a gyerek születése után?Nem is övék a neheze?!

2009. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!