Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a helyzet a kútvízzel?...

Mi a helyzet a kútvízzel? Ehet-e a baba abból a kertből, ami kútvízzel van locsolva?

Figyelt kérdés
7 hós.
2009. jún. 28. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Nem vagyok szakértő, de a kérdésedet látva belegondoltam, hogy az eső szerintem koszosabb, mint a kútvíz, és az is locsolja kertet :)

2009. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm a válaszod. A nitráttartalma miatt kérdezem.
2009. jún. 28. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szia!nem lehet inni a babának a kút vizéböl!
2009. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan ehet, azért kicsit már túlaggódós vagy nem? Minden dolog eredetét visszanyomozod az öntözővízig?
2009. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy inni nem ihat. A kérdésem az volt, hogy ehet-e abból a kertből, ami kútvízzel van locsolva!
2009. jún. 28. 16:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy kicsit túlaggódom a dolgokat. Meg kellene próbálnom kicsit lazítani :S
2009. jún. 28. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ehet, a növények egyébként is hasznosítanak nitrátot, ha nem lenne a talajban, vagy nem állítanák elő a növények(pl hüvelyesek) a gyökerükön élő szimbiota gombákkal akkor elpusztulnának (mármint a növények). Tehát ez az anyag létfeltételük, a babád szervezetébe nem kerül át.
2009. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!