Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok hülye? Azért ide...

Én vagyok hülye? Azért ide írok, mert mióta megvan a baba azóta áll fenn a helyzet.

Figyelt kérdés

férjem kezdte, hogy havi 1x elmegy haverjához szombat este, iszogatás stb...2körül hazaér.ez oké.de ebből két hetente lett, és a maival együtt már hetente.ja, és mindig jön érte a srác,és ma meglestem totál ellenkező irányba menetek, mint ahol lakik.

és közben én velem meg tök bunkó, mond valamit és még hozzá is teszi, hogy ba....m..g.hát nemtudom.

a sex nem megy mert nekem nagyon fáj.és nem segít, hoogy próbáljuk jobb legyen.megvan a dolog, aztán sajnálom, hogy neked szar.nem szeret?

keres mást?vagy már van is?

totál kivagyok.


2009. márc. 14. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
hűűűűűű! először meg kéne vele beszélni a dolgokat, mit miért csinál veled, hogy neked fáj a szex stb. tudom sablon szöveg de akkor is ez legyen az első! Ha nem mutat hajlandóságot és továbbra is csinálja akkor fogadd fel az egyik barátodat, hogy kövesse, abból ki fog derülni merre is megy! Tiszta vizet kell önteni a pohárba, mert se így se úgy nem jó! kitartás!!!!
2009. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs senkije!És hamarosan normális lesz veled!
2009. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülye helyzet. Lehet, hogy még nem igazán tudta feldolgozni a baba érkezését. Próbáld megbeszélni vele mindenképpen, hogy te mit vársz el tőle és ő mit vár tőled. Ne hagyd elmérgesedni a helyzetet, mert akkor könnyen meglehet, hogy a könnyebbik utat választja.
2009. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én párom is havonta szeret lelépni a nagybátyjához vagy ide-oda,mondván,hogy ennyi jár neki.Holott szépen kifejezve szarik a fél éves kislányunkra.Alig foglalkozik vele.Azt a keveset is úgy,hogy veszekedések árán,meg mindig kitalál valamit,hogy miért nem tud vele foglalkozni,pedig állandoan azt hajtja,hogy mennyire szereti.Csak nem látszik.

Nem tudom mivan velük.Csak mi meg kikészülünk teljesen.Kitartás neked is.Tudom nagyon nehéz.Mennyi idős a babótok?

2009. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélni.Mindenképpen!!!!
2009. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, aztán már hétköznap is. Most a héten költözött el, és itt maradtam a gyerekkel. Mindenképp próbálj vele beszélni, de sajnos tudom, h. nem mindig lehet. Nálunk ez lett a vége, ja, és nálunk csaj van a dologban, nem is tagadja. :(
2009. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a férfiak - tisztelet a kivételnek annak a kevésnek!

Amióta megvan a lányunk nálunk is minden sz@r.

Szerintem is deritsd ki h hova jár és valahogy téritsd el ettöl a *baráttól*.Nekem a sex 6 hónap után lett fájdalom mentes , de az a szomorú h világra hoztál/hoztunk egy gyereket és elvárnák tölünk h mintha mi sem történt volna sexeljünk tovább.Idö kell pláne egy nehéz szülés után.

Kitartás és remélem hamar megoldódik a helzyetetek

2009. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

lassan 8hónapos a picink, a sex elötte se volt mindig zökkenő mentes, de nem járt el máshova.

most intenzívebben 2hónapja van ez így,hogy eljár

:(

2009. márc. 14. 21:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
közöld vele,hogy neked is kell a pihenés és vagy vele mész bulizni vagy egyedül barátnőddel vagy valakivel akivel te jóban vagy.sexben többféle képpen lehet egymást kényeztetni,próbálj ellazulni de sajna ehez idő kell.ezt ha nem érti meg akkor sajna nem szeret eléggé.mindig gondolj a babódra.ha mégsem sikerül megmenteni a kapcsolatod pasiból még sok van de gyereked csak 1.kitartás fel a fejjel.van olyan pasi akit néha jól helyre kell tenni és akkor tud normális lenni.
2009. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
elmeséltem a sztorit a páromnak, h férfi szemmel hogy látja a dolgot... háááát: nő van a dologban, azt mondta, egyértelmű. járj utána, bizonyosodj meg róla. tegyél gyorsan pontot a dolog végére. kitartás, erő, büszkeség kell hozzá. ne hagyd annyiban, én azt tanácsolom, mert rámehet az idegrendszered, a kapcsolatod a babával és még sorolhatnám.
2009. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!