Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történne akkor ha forralás...

Mi történne akkor ha forralás nélkül adnám a 10,5 hónapos babámnak a vizet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Megbetegedhet tőle. Jobb ha nem tudod, mi minden van a csapvízben. Én egyszer akartam vizet forralni a babámnak, de a forralás alatt valami barna nyálkás anyag vált ki a vízből. Na, azóta csak babavizet kap. Ha nincs kedved forralgatni a vizet, akkor inkább vegyél babavizet, azt forralás nélkül is adhatod neki.
2009. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is inkább a babavízre szavazok. A csapvizet felforraltam és óriási darab vízkövek voltak benne. Undorító....

Ja és én a vízműnél dolgoztam és ott mindig figyelmeztettek mennyire szar is a víz egyes helyeken.Meg tele van kórokozókkal.

2009. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Hát, ha van pénzed babavízre... De én úgy tudom fél éves kortól már nem kell neki forralni a vizet. Igaz, én még felforralom, de mi csak a tejpéphez használjuk, mert egyébként nem teázik, csak szopik.
2009. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha tudsz vegyél víztisztitót, a kancsós nem olyan drága és a felnőtteknek sem árt azt inni, még az íze is más, amúgy már nem kell forralgatni, csak abba gondolj bele, csúszik-mászik mindent megnyal, nagyobb lesz a védelme a bacikkal szemben és talán nem az óvodába vagy bölcsibe lesz állandóan beteg.
2009. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!