Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szokott vissza a 11...

Miért szokott vissza a 11 hónapos babám a komfortszopira?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapos kora óta 5 perc alatt megvolt, és sietett a dolgára. Sok mindent fel kell fedezni. De kb. 1 hete már megint 30-40 perceket lóg a cicin, már nem is eszik, csak cumizik, nekem kell elvenni tőle. Mondjuk nem reklamál, de gondolkodom, hogy valami bántja? Pedig sokat dajkálom. Cumija nincs, 6 hetesen kiköpte, azóta nem kell.
2009. márc. 14. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem esik nehezedre akkor hagyd. Engem zavart h csak lóg rajtam így kiveszem a szájából. Talán ahoyg nőbek megismerik a világot, tapasztalnak , kúsznak stb. félenk h elveszítik a szimbiózist az édesanyával és ezért a komfortszopi.
2009. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, és 11 hónapos.
2009. márc. 14. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sok minden szerintem:

a fogai jönnek és így csillapítja a fájdalmat.

szüksége van a közelségedre, szorong valami miatt.

...


Az én kisfiam 9hósan kezdett megkeveredni először, aztán 1 évesen, amikor eltelt 2 hónap kínlódás minden téren és kibújt 6 foga már értettem, mi volt a baj, de mára már

el is felejtettük (15hós). Volt, hogy egész nap a cicin lógott volna, nem evett, nem ivott, nem akart egyedül lenni, játszani... Légy türelmes, megértő, szüksége van rá valami miatt, tudja, hogy mi jó neki.

2009. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 10 hónapos múlt, és nálunk is ugyanaz a helyzet mint nálatok. A szeme elől nem tünhetek el mert már sír, akkor érzi jól magát ha cicizik. A férjem szerint már lekellene szoknia a ciciről, de ő visszafejlődik. Szerintem nem kell még leszoknia, és nem is akarom. Mondjuk most egy kicsit nyomasztó, de átesünk ezen is. Kitartás!

2009. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!