Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi nélkül mikor indulta...

Babakocsi nélkül mikor indultatok el a babátokkal hosszabb távra? El merjek indulni?

Figyelt kérdés
16 hónapos lesz a lányom. Felmennénk a városba gyalog kb. 30-40 perc, de szerintem beiktatok egy buszt és egy villamost. Neki kell külön jegy vagy csak nekem? Egyébként ügyesen sétál mellettem kézen fogva.
2011. máj. 23. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Most 2,5 éves a lányunk, utoljára 15 hónaposan tudtuk "beleerőszakolni" az esernyőre csukható kocsijába :) Viszont nem szeret se motorozni, se biciklizni, így hát sétál mellettünk azóta. Eleinte felvetette magát, ha nagyon elfáradt. Most is, csak most felveszem, és fél perc múlva lerakom, valamivel elterlve a figyelmét. Jó nagy kirándulásokat is tudunk már tenni vele. :) Babakocsiajait elajándékoztuk még két éves kora előtt az unokatesójának.
2011. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem iktass be, ha csak az odaút annyi, mert ott is eltengtek, és vissza is kell jönni úgy már sok lehet. Egyébként próba szerencse, lehet jól sikerül, ha szeret sétálni ahogy mondod.

Tutira nem tudom, de igen meglepődnék, ha fizetni kellene érte. Öledben ül nem veszi el a helyet senkitől, bár gyorsabban ér a célhoz. Hívd fel a buszosokat.

2011. máj. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Iktass be tömegközlekedést mindenképp. Egyébként 6 éves korig nem kell venned jegyet a gyereknek. Ha távolsági buszon utazol, vagy vonaton, akkor is csak regisztrációs jegyet kell kérned neki.

Kellemes időtöltést! :)

2011. máj. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na nekem is épp ez a dilemmám volt most. 17 hónapos a lányom és épp készülök buszozgatni itt Pesten.

Szerintem birni fogja,de ma lesz a főproba :)

Elvileg jegy nem kell. Majd mesélj hogyan birta ,kiváncsi vagyok. Szép napot!

2011. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Jó tudni, hogy 6 éves korig nem kell jegyet venni neki a helyi járatokon. :)

Majd pénteken mennénk, csak előre gondolkodtam, meg kíváncsi voltam kinek hogy ment a gyermekével. :)

Igen beiktatok tömegközlekedést mindenképpen, mert úgy csak 10 perc lenne a buszig, villamosig + még amit fent töltünk, de így neki nem lenne olyan megterhelő. Meg azért ő is szokott ölbe kérezkedni. :)

Szeret sétálni, 11 hónapos kora óta nem áll meg, már 1 hónapja nem használjuk a babakocsit, csak ilyen messze sétával nem mentünk el vele.

2011. máj. 23. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!