Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer kérdés: a kifőzött...

Tápszer kérdés: a kifőzött üveget csak egyszer lehet használni és utána újra ki kell főzni, vagy lehet 2 etetést is csinálni és elég ritkábban kifőzni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én minden etetésnél sterilizálom őket.
2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is sterilizáltam minden etetés után
2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szinte soha nem főztem ki, csak forró vízben elmostam még sem lett soha semmi baja a kislányomnak
2011. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80 fokra van állítva a bojlerünk, minden etetés után elmosom a cumisüveget, és talán 2-3 naponta sterilizálom. Azt mondta a gyerekorvosunk, hogy ne vigyük túlzásba a sterilizálást, mert az sem jó.
2011. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bogyo110 ***** válasza:
Gyermek orvos tanácsára mi se sterilizálunk minden etetés után hanem én ugy csinálom hogy !Van a chiconak egy fertötlenitő folyadéka etetés után elmosom a cumisüveget aztán ebbe a folydékba beleáztatom kb 10percre majd forro vizzel elöblittem !Azt ennyi mi a héten lesszünk 4 hósak születése ota tápis és azóta igy csinálom!
2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is tápisak vagyunk a születése óta. Kb 4 napig minden etetés után kifőztük, utána rájöttünk, hogy nem kell. Normálisan el van mosva, utána még forró vízzel leöblítve és kész. Persze néha kifőzöm, de ennyi. 3,5 hós, egészséges, sosem volt Vele semmi gond.
2011. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én, amíg nagyon pici volt a kisfiam, napi 1-szer sterilizáltam (védőnő mondta, hogy elég). Később heti pár alkalommal. Most 16 hós lesz, havonta 1-2-szer teszem be a mikróba a sterilizálóba az üvegeit, a cumikat is. Mi is a csapból folyó legmelegebb vízzel mossuk el egyébként.
2011. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!