Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán lánc kérdés? Aki...

Borostyán lánc kérdés? Aki hisz benne és használt, hány hónapos kortól kellene használni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Én már a 2. hónaptól rátettem, h szokja. Így most, h már tényleg kell, nem birizgálja, észre sem veszi.

De azért is jó, ha rajta van korán,mert már akkor kifejti a hatását, nyugtat, csillapítja a hasfájást, elűzi a stresszt.

2011. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
3 hetes kora óta a nyakában van. Igaz a hasa miatt folyamatosan sír szegény, mert azon nem segít, de legalább éjszaka alszik. Meg legalább a fogzásra megszokja, hogy van valami a nyakában.
2011. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. aug. 29. 11:36
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a doki viccesen azt mondta, h a sötét és a világos kövek kiegyenlítik egymást:-))))

NEm tudom, sosem hittem benne, a 3. gyerek mégis kapott a nyakába, már igen kicsin, hogy szokja, és nem is volt vele annyi problémám, mint a másik kettővel. Nyugodtabban aludt, nem viselte meg a fogzás... De persze lehet, hogy csak más az alaptermészete. Azt is kipróbáltam, hogy 2-3 hétre levettem a nyakából, és akkor sírósabb volt, úgyhogy már majdnem hiszek benne :-D

Viszont hiába szokta meg, hogy a nyakában van, kb 1 éves kora óta akkor is mindig leveszi, és azt lóbálja (mágneses, a másik fajtát nem mertem, nehogy beakadjon, ezt viszont könnyen leszedi...)

2011. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
2 hònaposan tettem èn is a lànykàm nyakàba mert a hozzà mellèkelt tàjèkoztatòn ezt ajànlottàk.
2011. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

3 hósan került a nyakába!Azt mondják minél előbb anál jobb mert megszokja meg idő kell míg kifejti hatását!Na hát nekünk nem kellett sok idő mert pár nap múlva látványosan jobbakat aludt nappal is és éjszaka is!(előtte sokszor felsírt)

Most 15 hós,7 foga van de mindeggyik úgy jött ki,hogy nem volt nagy gáz előtte csak egy kis nyűgősség!

2011. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 2 hónapos kora óta van a kislányomnak. Csak fürdéshez, és a babaúszáson vesszük le. Összehasonlítási alapom nincs, de nyugodt, kiegyensúlyozott baba, most 12 hónapos, még 1x sem volt beteg (kopp-kopp-kopp), a fogzást észre sem vettük. Nekünk csavaros változat van. Soha nem akadt be, nem nyílt ki. Szemenként van csomózva, tehát ha ne adj' isten elszakad, nem tudja lenyelni.
2011. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, soha nem piszkálta. Este fürdés után tartja a kis nyakát, hogy tegyem rá. :)
2011. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. aug. 29. 14:41
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Én 3 hónaposan tettem a nyakába. Egyáltalán nem zavarja, nem foglalkozik vele, bár még csak 5,5 hónapos. A fogzás miatt eddig egyáltalán nem volt nyűgös (kopp-kopp), 2 foga van.
2011. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!