Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasolnátok egy újszülött...

Mit javasolnátok egy újszülött és egy 2 éves szállìtására, ha buszra kell fel-le pakolni és időnként lépcsőzni is?

Figyelt kérdés
A testvérbabakocsikat elég nehéznek találtam, mindenképpen babakocsit kell cserélnünk, mert a régire nem lehet testvérfellépőt szerelni peg perego pliko p3, mindenképpen másik kell majd...ügyesen sétál és motorozik is a nagyobb, de messze lakunk a buszmegállótól és egy durva emelkedőn kell feljönnie, sokszor elfárad.
2011. máj. 23. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Pici: hordozókendő, nagy: egy legkönnyebb típusú sport babakocsi. (Mi így jártunk sokáig)
2011. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a babakocsira szerelhető testvér-fellépő vált be. Ha nincs rá szükség, egyszerűen fel lehet hajtani. Ha elfáradt, csak lehajtottuk, ráállt, a tesó pedig a babakocsiban ült. Nem kellett sem a nehéz testvérbabakocsit cipelni, és nem kellet neki sem hosszan gyalogolni.
2011. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nekem is eszembe jutott mindkét verzió, csak a picit nagyon kicsi korában még nem merném betenni a hordozókendőbe, bár nekünk kengurunk van, elvileg újszülött kortól használható, de nem mertem beletenni csak amikor már 3-4 hónapos volt. Vagy hordozókendőbe bele lehet fektetni csak úgy?
2011. máj. 25. 10:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló milyen babakocsitok van? Meg vagy elégedve vele? A fellépőről sokan azt ìrják, hogy nagy és mindig belerúgnak.
2011. máj. 25. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Graco babakocsink van és engem nem akadályozott járás közben. Persze nem olyan, mintha nem lenne ott, de akadályozásról szerintem nincs szó. A babahordozó kendőről pedig annyit, hogy most olvastam egy babás újságban, hogy kampányt indítottak, miszerint minden szülészeten legyen kendő, ami az anyukák rendelkezésére áll. Tehát már a megszületés pillanatától hordozhatók a babák, csak szakszerűen kell megtanulni megkötni, és akkor biztonságos.
2011. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!