Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7honapos babának érdemes...

7honapos babának érdemes járokát venni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvass utána a neten. Én úgy olvastam, hogy nagyon egészségtelen a babáknak a járóka+ a mászás jót tesz a kicsi gerincének. Ezért, bár mi kaptunk egy járókát, mégsem használtuk.

A barátnőmnek a kisfia 8 hónapos. Járókázik. Egyáltalán nem tud mozogni járóka nélkül. Vagyis ahova teszik, ott marad: nem kúszik, nem mászik, nem gurul.

2011. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első lányomnak volt járókája, kb 7 hósan vettük, de én csak addig raktam bele, amíg kimentem a szobából, vagy amíg felmostam, napi pár percet töltött benne, soha nem "tartottam" benne.
2011. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érdemes. Ebben is tud mozogni, mivel elég nagy hely van benne. Ha felállni van kedve és lehuppan vagy eldől akkor sem üti meg magát. Ez badarság, hogy nem tanul meg mászni gurulni stb. Nem kell egész nap beletenni, de amíg megfőzöl, vagy feltakarítasz addig nyugodt lehetsz, hogy biztonságban van a törpe.
2011. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jó dolognak tartom, a biztonság miatt.Pont azért, mert így nem rántja a fejére az asztalt,a fiókot stb, ha már mászik. És tényleg nem kell egész nap ott lennie.Ennek ellenére én is gondolkodom, hogy vegyünk -e a 8 hónaposomnak.Nem azért, mert korlátozná a mozgásában, hanem mert szerintem nem maradna meg benne.Korábban kellett volna erre gondolni, 3-4 hónapos korában.Most már késő, ismerem a lányom.Szerintem nem veszünk, mert annak nincs értelme, hogy kiadunk 10-15 ezer ft-ot, ő meg sír, hogy vegyük ki..De van utazóágyunk, nagyon hasonló a járókához, így szerintem nem kell nekünk mind a kettő.A legjobban az tetszik a járókában, hogy kapaszkodva fel tud állni benne, ha már itt lesz az ideje.
2011. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi 3 hónapos kora óta használunk járókát, és kb. ezzel egyidőben már forgott, most meg 6 hónaposan már lassan mászik. Szóval egyáltalán nem gátolta a mozgásfejődésben. Tényleg jó dolog, mert pár percre biztonságban benne lehet hagyni a manót. Ráadásul most már gyakorolja a felkapaszkodást is benne.
2011. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!