Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7honapos anyatejes babanak...

7honapos anyatejes babanak mikor mit, s mennyit adtok enni?

Figyelt kérdés
amikor az anyatej mar nem eleg,mikor es milyen tejpepet adtok neki.,es hanyszor szoptattok meg??
2011. júl. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

2-3x kap enni, de nem kap tejpépet, csak gyümölcsöket, kukoricapelyhet gyümölccsel, főzeléket (gyümi+krumpli/rizs vagy zöldségek közül tök, mert azt kóstolt eddig) vacsira pedig, ha kívánja,akkor gyümölcs vagy főzelék.


igény szerint szopik, napjában többször is (5-6x), 5,5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.

2011. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, jövő héten lesz 6 hónapos. A tízórait, ebédet, uzsonnát már teljesen kiváltottuk. Reggel 7kor szopizik, aztán legközelebb este 6kor, fél8kor (fürdés után) és éjjel még kétszer.


Tejpépet nem adok neki, csak friss gyümölcsöt és zöldséget a kertünkből. Eszik már almát, körtét, őszibarackot, görögdinnyét (ezeket tízóraira babapiskótával, uzsonnára csak gyümölcsöt) krumplit, répát, petrezselyem gyökeret, zöldbabot, céklát, tököt, csirkehúst, disznóhúst, sajtot, tojássárgáját.

2011. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1x délben gyümölcsöt egészen 8 hónapos koráog Ez NEM LÓVERSENY, a hozzátáplálást is csak 6 hónaposan kezdtem el.

Pont 7 hónaposan hagyta el déli szoptatást, maradt még 4x nappal és éjjel 1x.


A célom a HOZZátápláls volt, nem korai elválasztás, ami úgy tűnik sikerült is:-))

Tejpépet 9 hónapos kora körül kapott MILUPA HA pépet, doklival felírattam, de soha nem volt kedvence a tejpép, de a HA, se sima.

2011. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem lóerseny, kedves 15:15-ös, de én hétfőtől dolgozom 8 órában, és sajna sem az anyukám, sem a férjem nem tudja szoptatni a kisfiam. És a friss gyümölcs és zöldség szerintem jobb bármilyen tejpépnél, vagy tápszernél.


15:11-es

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor en se vagyok lemaradva.csak most kezdtem a hozzatapit.
2011. júl. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!