Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha januártól vissza állítják...

Ha januártól vissza állítják a 3évet, visszamenőleg is megkapjuk?

Figyelt kérdés
Tehát aki május 1után szült és most csak 2évet kap ugye az is megkapja majd a 3évet??
2010. júl. 14. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták, hogy igen, visszamenőleg is járni fog.
2010. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Ja csak bilibe ne lógjon a kezed:-)))


Jó hír viszont, hogy az adójóváírást elveszik 2 éven belül ,íyg hiába lesz az adóm 16% (18%-ról), jó pár ezret kiemelnek a zsebemből

Akiknek meg amúgy sem járt a 36%-os adó mellet, annak az adója is kevesebb lesz. Ki jár jól?

2010. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nézd nálam a szempont az,hogy van egy 2éves babám és most jön a tesó akivel eddig csak két évet maradhatok itthon és ez nekem a munkába állásomba kerülhet ,mert ennyire pici gyerekkel nem vesznek vissza,ráadásul bölcsi sem hiszem,hogy lesz..pénzem meg nincs arra,hogy csak úgy itthon maradjak és baromira nagy kiszúrásnak tartom azt,hogy aki ebben a fél éveben szült annak 2év és utána meg megint 3..mert ha még kevés is a gyes de valami és nem beszélve arról,hogy ha akar valaki tud mellette dolgozni rész időben,nekem sajnos nem ilyen a szakmám..

amúgy meg nem járt eddig sem adójóváírás nekem,nem sok vizet zavarna,mert min gyeden vagyok..szval nem ez a lényeg,nálam az idő inkább lényeg..aki meg amúgy is vissza menne dolgozni annak meg tök mindegy..sztem..

2010. júl. 14. 20:38
 4/19 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy csak 2012-től állítják vissza a 3 évet!

Addig ki tudja mit találnak ki!

(én még beleestem a 3 évbe)

2010. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha visszaállítják, akkor te is kapni fogod. De a kulcsszó a ha:( Szerintem nem fogják, de bár ne legyen igazam!
2010. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor azt nem tudom ha nekem 2012 aug ban járna le a gyedem akkor szeptembertől maradhatok majd gyesen,mert nekem ez kellene..??Tudom,hogy addig még sok idő van csak olyan szakmám van amiben előre kell gondolkodjak és nem azért tanultam éveken át ,hogy elveszítsem ezt a tudást:(:(
2010. júl. 14. 20:48
 7/19 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy csak 2 év múlva állítják vissza. Legalábbis most ezt mondták, de én nem bízom benne. Az csak kampányfogás volt hogy visszaállítják, most hogy megszavaztuk őket, kitolták 2 évvel. Biztos akkor is lesz vmi kifogás, vagy egyszerüen csak "elfelejtik". Monjuk szerencsére ez engem nem érint.
2010. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rá sok esély, hogy "ezektől" visszakapjátok! Én még beleestem a 3 évbe! :-)
2010. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hehe örülök,hogy van aki beleesett ,de a kérdés nem ez volt ki esett bele...azért köszi,hogy megosztottátok ezt is..ha sikerült volna én is ezt szerettem volna,hogy beleessek,de a manómtól függött nem tőlem..
2010. júl. 14. 22:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért 2012-től állítják vissza, mert addig nem is lesz aktuális. Egyébként minimum GYED-del meg pláne jár az adójóváírás.
2010. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!