Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ugyanazt a nevet?

Adnátok ugyanazt a nevet?

Figyelt kérdés
Végre megtaláltuk a férjemmel leendő babánk nevét, ami nem volt egyszerű, mert teljesen más nevek tetszenek, amikor a szomszédunkba új lakók költöztek és az ő kisbabájukat is így hívják. Titeket nem zavarna? Azt fogják hinni, hogy tőlük koppintottuk az ötletet?
2011. máj. 24. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

1.olyan nevet adtunk, ami teszik

2. nem iagzán érdekelnek a szomszédok

2011. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék vele, nem is biztos hogy sokáig szomszédok lesztek.

Amúgy én nem hinném, hogyha a szomszéd fiát is uúgy hívnák, hogy rólunk koppintotta. Max csak azt, hogy jó ízlésük van:)

2011. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha "csak" szomszédok,akkor adnám.Más lenne a helyzet egy közeli ismerős/barát/rokon gyermekének nevével,de így nem zavarna.
2011. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adnám, akkor nem ha közeli családtag lenne és esetleg ugyanaz lenne a vezetékneve.

Nagymamámnak két László és két Éva(nekik még a vezetéknevük is ugyan az) nevű unokája van!!

2011. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert a szomszédod neve, hanem azért, mert zavarna, hogy mások gyerekét is így hívják. Én igyekeztem olyan neveket választani a férjemmel, amilyenek nincsenek a közvetlen környezetünkben.
2011. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen. nem érdekel, mit hisznek, főleg hogy új szomszédok. amúgy a barátnőm 1 hónappal fiatalabb terhes miint én (én nemsoká a 26. hetet töltöm), és ők már rég kitalálták, mi legyen a kisfiú neve, mi még nem, de amit ő mondott, hogy náluk tuti hogy az lesz, az nálunk is erős esélyes, de én még nem mondtam neki, mi lesz, mert még nincs döntés, van pár név, ami lehet. ha mégis arra esik a választás, én simán adom neki majd, és ha ő esetleg azt hiszi majmolom, hát higgye. amúgy talán attól jobban ismer, minthogy ilet higgyen.
2011. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
simán. kit érdekel, mit szólnak a szomszédok?
2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!