Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a babám lehet már...

5 hónapos a babám lehet már neki kis pancsolót venni és napközben egyet pancsizni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Nyáron lesz majd 5 hónapos a babám, de már nézegetem a pancsolókat, mert nem bírja a meleget.
2011. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisnita ***** válasza:
Én olyat vennék amibe én is beleférek az ölembe lehet a baba. Az én fiam 5 hónaposan már stabilan ült, de nem tettem volna még bele egyedül. Ha végig ott vagy és fogod úgy is jó, de szerintem jobb ha nagyobbat veszel és te is be ülsz vele. A nagyobb azért is jobb mert később jobban ki tudjátok használni.
2011. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kellő hőmérsékletben, kellően felmelegített vízben, kizárólag árnyékban semmi akadálya. Továbbá el nem engeded!!!, akár beülsz vele, és támasztod a hátát! Körültekintően, ésszel, nyugodtan!
2011. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért nem kell mellé ülni. ha már stabilan ül, nyugodtan bele teheted egyedül is, csak egy pillanatra ne hagyd egyedül. legyen árnyékban, nem huzatos helyen, nagyon fogja élvezni. a lányom tavaly nyáron volt 6 hónapos, a fél nyarat az erkélyen töltöttük a babamedencében, naponta többször is, nagyon élvezte.
2011. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17 hónapos a fiam, tavaly ilyenkor már a nagymedencében pancsoltunk a 24-25 fokos vízben :)

imádta :))) először csak rövid időkre vittem be de nyár vége felé már 1,5 órákat is voltunk bent egyszerre, igaz akkor már a víz is melegebb volt, zokogott mikor kijöttünk.

vannak ezek a nagyon pici medencék, éppen bele lehet ültetni a babákat. na ez szerintem nagyon rossz, akkor már inkább engedj tele egy lavórt!

kemény falú gyerek medencénk is van, mikor nincs kedvem bemenni a nagymedencébe vagy nem tudok bemenni mint ma, akkor azt töltöm fel és imád benne pancsolni. tavaly nem igen használtuk de ha igen, bementem bele :)

2011. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pendejHo válasza:
Igen! :) De én nem tenném a napra inkább megvárnám a nagyon meleget és árnyékba tenném a kismedencét. Aztán vékony sapiban délutánonként fürcsiznénk a jó időben.. :) Elég nekik még 20-30 perc is akár többszöri törölgetéssel(ha fázik).
2011. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!