Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anya és gyermek között jelen...

Anya és gyermek között jelen van-e a szexualitás?

Figyelt kérdés

szoptatásnál, fürdetésnél, stb.


azért vagyok kíváncsi, hogy lehet-e ez a forrása a később kialakuló szexuális preferenciazavaroknak


2011. máj. 24. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked van már gyereked?
2011. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Intim kapcsolat van.

De mivel a gyermekem, ezért imádom, tényleg szerelmes vagyok belé, és ő is rajtam tanulja az első dolgokat.

Ezért szoktak féltékenyek lenni az ellenkező nemű szülőre 3-4 éves korban, ekkor hangzik el, h elveszem feleségül anyát, apa felesége leszek stb. Oidipusz szindróma, majd nézz utána.


Ezek nem beteges dolgok, akkor van baj, ha később sem engedik el egymást, ha a szülő úgymond társaként kezeli a gyereket, pl elvált szülők esetén.

2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs!
2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem. Fiatal fiú vagyok és pelenka fétisem van mióta az eszemet tudom. Gondoltam innen eredhet.
2011. máj. 24. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs...


lehet veled történt kiskorodban valami trauma, lelki sérülés de az is lehet tök normális

2011. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem mire gondolsz. Egy csecsemőről nem a szex jut eszébe senkinek, aki normális ember.
2011. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra, hogy a csecsemő átél-e valamilyen szexuális jellegű élményt ebben a korban.
2011. máj. 24. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, nem él át, nincs még jelen szexualitás, az majd csak kisgyermek korban jelentkezik, olyan 3-4-5 éves korban de van akinek még később
2011. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!