Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól altatom el így? Sokan nem...

Jól altatom el így? Sokan nem tartják lehet helyesnek, de nekem bevált.

Figyelt kérdés

Sokan nem tartják helyesnek hogy a baba az ágyában játszon.

Nálunk az elejétől nem aludt a mano el egyedül,mindig ringatni kellett,végre most kezd beállni,de csak úgy,hogy játékokat teszek neki az ágyába,és azzal lefoglalja magát,majd amikor elfárad,elalszik,ez kb. egy óra,hosszadalmasnak tűnik,de rájöttem,ha türelmes vagyok,akkor el tud aludni egyedül is.

Éjjel nem okoz gondot,nem akar felkelni,játszani stb,szépen alszik,7 hónapos.

Jól van így ha ez továbbra is beválik? Mert szerintem jobb mint a ringatás.


2009. márc. 15. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Ha ez nektek bevált, akkor senkire ne hallgass..:))) csak magatokra..

2009. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek. Ha bevált, miért ne?

Nálunk nappal alszik így el a járókában, de estenem tdo ébren a kiságyba tenni, mindjárt visít...

2009. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó ötlet?Nekem 4 éves a lány és a mai napig játékkal alszik el.Az egyetlen kritérium,hogy hajassal,keménnyel kötelessel nem aludhat.+ami még veszélyes lehet neki.További szép estéket/álmokat!
2009. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha magától alszik el a babád, mintha ringatnád! Akik ringatják azok vagy nem türelmesek, vagy nem megy nekik másképp, mert a baba igényli a ringatásos altatást!

De ha a te babádnak egyedül is megy akkor annak örülni kell! :) Szerintem se halgass másra, csak magatokra! ha nektek bevállt akkor nyugodtan: csak igy tovább!

És ha esetleg nyügisebb lesz mint máskor, és a játék nem foglalja le, akkor neked még mindig ott van a ringatásos módszer! de aki az elejétől fogva ringatja annak más praktikát kell találni...

2009. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi baj, nekem is így alszik el a kisfiam és nekem is kb 1 órát játszik így, de nem érdekel, mert ha neki ez így "kényelmes", akkor én igazodom hozzá.
2009. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Akkor megnyugodtam.

Csak tudjátok sokan nagyon "okosan" tudják nevelni a gyerekeiket,ahol játszanak,ott nem alszanak,de akkor ezzel nem foglalkozom.

2009. márc. 16. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!