Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napolajat ajánlott...

Milyen napolajat ajánlott használni egy 5-9 hónap közötti babának? Juniusban tölti a 6 hónapot.

Figyelt kérdés

Mire kell odafigyelni, milyen legyen az erőssége, mit tartalmazzon, ilyesmik érdekelnek. Ti mit használtok? Erdélyi vagyok, s nem biztos, hogy itt is megtalálható az, ami nálatok, ezért érdekel inkább az erőssége... De írhattok márkákat is, aztán majd utánanézek :)

Köszönöm!


2011. máj. 25. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimum 50 faktoros krém kell az ilyen pici babáknak. Vannak kifejezetten babáknak kifejlesztett krémek, mindegyiken rajta van a jelölés!
2011. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom.A bőrgyógyász a La roche 50 faktorost ajánlotta.Azt használom.
2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a babé 50 faktorost használjuk.
2011. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Tavaly júniusban született a kislnyom és akkor Babe 50 faktoros naptejet vettem neki.Nagyon nem szerettem,mert nagyon nehéz szétkenni.Még maradt meg belőle,de inkább vettem egy rossmanos 30 faktoros naptejet.Sokkal jobb.Szerintem felesleges 4-5 ezreket kiadni egy naptejért hisz itt is csak a márkát fizeti az ember.:)11 hóa kislány anyukája
2011. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nivea Sun Kids 50 faktoros.
2011. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!