Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor hagyjátok/hagytátok...

Mikor hagyjátok/hagytátok abba a munkát? Mit dolgoztok/dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1 hónappal szülés előtt. Irodai munka. Fizikailag könnyú, bár stresszes.
2011. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5 hetes terhesen bevéreztem, két vetélés után a nőgyógyászom rögtön betegszabira küldött. Tanítónőként dolgoztam, dolgozom. Amúgy nem ezzel volt baj, ettől még mehettem volna tanítani, de napi 100 km-t ingáztam a suliig és haza.
2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Benzinkúton dolgoztam, és már 4 hónaposan elküldtek táppénzre, a veszélyes anyagok miatt (benzin, stb.) hiába én csak bent voltam a shopban. De egyébként nem bántam, mert az utolsó 2-3 hétben már kínszenvedés volt dolgozni, egész nap állni kellett, az éjszakai műszak meg végképp megviselt.
2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

34. héten dolgoztam utoljára

irodai munka

2011. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5 hetesen ahogy megtudtam h babás vagyok már írtak is táppénzre, elsőt elveszítettük és ezért. vendéglátás, talpalni egész nap sok volt
2011. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó hónapot töltöttem otthon (irodai munka). Ennek csak az volt az oka, hogy napi 110 km-t már sok volt vezetnem télen. Egyébként még dolgoztam volna.
2011. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5és fél hónaposan hagytam abba, irodában dolgoztam, de jött a tél, a latyak, az influenza járvány, jobb volt otthon pihizni, mint tömegközlekedni, csúszkálni pocakosan. A terhességem elején azt mondta a doki nagyon lent van a lepény és veszélyeztetett vagyok. Később feljebb jött a lepény, tök jól voltam végig, de a munkahelyemen erre hivatkoztam. Elengedtek, szereztem magam helyett helyettesítést.
2011. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38. hétig dolgoztam, irodában, de azért elég rohangálós, stresszes, mert mezőgazdasági üzemben dolgoztam, betakarítást papíroztam. akkor ért véget a kukoricaaratás, és úgy akartam az utódomnak átadni a helyem, hogy le van zárva minden. Mikuláskor dolgoztam utoljára, túlhordás miatt Karácsonykor szültem.
2011. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kb a 35. héten, tanítönö vagyok
2011. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. gyereknél(saját régiség boltunkban dolgoztam)40+4 hetesen hagytam abba.Aznap kellett bemennem túlhordás miatt,másnap született a fiam.

2. gyereknél (szintén saját üzlet,pénzváltás,valutapénztáros vagyok)a 35. hétig dolgoztam,a kicsi 37+3 hétre született.

2011. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!