Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt kiborulhat a baba?

Fogzás miatt kiborulhat a baba?

Figyelt kérdés
Az egyébként jókedvű,kiegyensúlyozott 6 hónapos kislányom 3 napja torkaszakadtából üvölt,mint mikor hasfájós volt,csak nem feszíti a lábait.Nem igazán köti le semmi állandóan kézben akar lenni , de van hogy még így is sír.Cicit sem mindíg fogadja el ,korábban legalább azon megnyugodott. dentinox,gengigél viburcol kúp ,ch15,borostyánlánc nem segít.Van valakinek valami tippje mi lehet a baj?Étvágya jó,kaki igaz hogy csak segítséggel , de van minden nap.Szegénykém most is örjöng... Annyira sajnálom!!!!:(
2011. máj. 25. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hogyne borulhatna ki. kitartás, kezdődik a neheze. :)))
2011. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
simán fájdalomcsillaító?
2011. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem igen kiborulhat

nézd meg h az innye alatt mennyire látszódik a fog

ha nagyon akkor valószínűleg az lehet a baj

ha áttört akkor elmúlik majd

2011. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csinálja... teljesen kifordult magából. A védőnő meg megnézte az ínyét, és közölte, hogy ne gondoljam, hogy már most kijön, kenjem Dentinox zselével, aztán majd fél éves korára kijön a fog... Addig meg viseljem el. Jól esett a biztatása. :)


Off: Látni ugyan nem látszik, hogy jönne a fog, de ha végig húzom az ujjam az ínyén, olyan, mintha lenne ott egy kis "csücsök". Szóval egy kemény kis pötty. Az már az lehet?

2011. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

milyen fájdalomcsillapító jó ilyenkor?

Alul a két metsző helye opálos.Azok lehetnek a fogacskák?Olyan erővel harap az ujjamra,hogy komolyan, bekönnyeztek a szemeim... :o

Szóval ez nem lehet más mint fogzás?Úgy sajnálom szegényt!Kb hány nap mire áttör?

2011. máj. 25. 15:07
 6/13 anonim ***** válasza:

panadolt adhatsz neki de csak módjával, nem heteken keresztül!


off: hogy érted, hogy csak segítséggel tud kakilni? nem szabdnak minden nap segíteni mert hozzászokik, és nekik még az is normális ha csak 2,3, naponta van. viszont a kúp, hashajtó, kamilla, stb nem tsz jót a belének, ha ilyenekkel segítesz, attól is lehet nyűgös :S


még a torkát nézetném meg, a fogzást könnyű összetéveszteni a torokgyulladással :(

2011. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szélcsővel szoktam segíteni neki,de megy magátol is .Már bébipapizik nem csak szopik.
2011. máj. 25. 15:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez most a foga lehet valóban ami ezt a nyűgösséget okozza?
2011. máj. 25. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. panadol vagy nurofen ilyenkor jó, ált. az egyik válik be egy egy gyereknél, ki mire reagál jobban, ki kell próbélni. de én ezt csak este adtam az enyémnek anno, és csak abban a szakaszban amikor már áttörni készült a fog, 2-3 napig, amikor tényleg annyira szenvedett. egyébként én a dologélt tudom ajánlani, nekünk a kencék közül az vált be egyedül, de abban van allergén anyag (propolisz). akárháynszor lehet vele kenni egy nap, nem úgy mint a dentinoxszal.
2011. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
van egy csak doki által felírható láz és fájdalomcsillapító abban van egy kis nyugtató is csak nem tudom a nevét
2011. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!