Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt kiborulhat a baba?

Fogzás miatt kiborulhat a baba?

Figyelt kérdés
Az egyébként jókedvű,kiegyensúlyozott 6 hónapos kislányom 3 napja torkaszakadtából üvölt,mint mikor hasfájós volt,csak nem feszíti a lábait.Nem igazán köti le semmi állandóan kézben akar lenni , de van hogy még így is sír.Cicit sem mindíg fogadja el ,korábban legalább azon megnyugodott. dentinox,gengigél viburcol kúp ,ch15,borostyánlánc nem segít.Van valakinek valami tippje mi lehet a baj?Étvágya jó,kaki igaz hogy csak segítséggel , de van minden nap.Szegénykém most is örjöng... Annyira sajnálom!!!!:(
2011. máj. 25. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

passz nekem 4.5 hónapos a babám de egyértelműen van két kis fehér csík a ínye alatt (a fogai) és nekem is nagyokat harap az ujjamra de ö inkább a kezét rágja


és tény és való van olyan baba akinek nagyon lassan jönnek a fogai akár több hónap is lehet sajna

2011. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálta három napja, és ma reggelre már kinn van a foga hegye, látni még nem látom, de karcol:):):) Mi is 6 hósak múltunk, de nálunbk szerencsére az étvágyát nem befolyásolta.

Az általald felsoroltakat adtam neki én is.

Nurofen, vagy panadol, azt is kipróbálhatod.

Mi is rég óta szenvedtük vele, múlt héten látta a védőnő, és azt mondta,hogy sokáig fog még tartani, mert az ínye duzzadt de nem az igazi. Örülök hogy nem volt igaza.

Kitartás Nektek!!!

2011. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2.5 hónapos kora óta szenved a fogaival és még mindig semmi.(most 9 hónapos)Neknk semmi nem használt:(most a gyerekorvos írt fel Cataflam cseppet,meg Otipax fülcseppet kell kenni az inyére ez valamennyie segít.ezeken kívül semmi nem volt jó!Kitartás!
2011. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!