Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemtörödöm a védőnőnk mit...

Nemtörödöm a védőnőnk mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nevet inkább nem mondanék, de a védőnönk nem segített semmiben, a gyerek születése óta 2x jött azt is csak az 1. félévben........nem lehet a magyar védőnők egyesületénél jelenteni (persze név nélkül tenném)? Nem én vagyok az egyetlen anyuka aki elégedetlen vele...csak ül a babérjain...nekem pl. ikreim születtek, ők voltak az 1. gyerekeim és semmit nem tudtam a gyereknevelésről...jó lett volna ha segít...sztem csak azokhoz megy akik pénzt adnak neki...
2011. máj. 25. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Közösen az elégedetlen kismamákkal írjatok felsőbb szerveknek.


Sajnos ők lennének azok akikhez kérdéssel fordulhat egy kismama de próbálj meg máshonnan segítséget kérni.

2011. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ikreim születtek (első babák), és hozzánk sem jár ki a védőnő. Kb. 5-6 hetes korukban járt itt. Most lassan 14 hetesek.

Hihetetlen,persze azt sem akarnám,hogy állandóan váratlanul betoppanjon,de...

2011. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

felhívtad és kérted, hogy ugyan már segítsen ha már pénzt kap érte???


enyém se jön csak ha kérem, viszont akkor rendes, nem bunkó vagy ilyesmi, azt mondta nagyon sok kisbabája van most, és ahol látja, hogy minden rendben, oda nem igen jár, inkább a problémás esetekre zsán több időt

2011. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, furák ezek a védőnők. A miénk pont az ellenkezője, 2,5 éves lesz a gyerek, és pont jövő hétfőre jelentkezett be. Egy éves korig jött kb. havonta, most meg olyan félévente. Pénzt csak az elején adtam neki néhányszor... Még az első félévben, azóta nem. Nem is értem, minek jön?! A 2 éves státuszvizsgálaton találkoztunk a rendelőben.


Amúgy szerintem inkább keressetek valami más segítséget, másik ikres kismamit, vagy tapasztaltabb, idősebb női rokont, vagy más kisgyermekes anyukát. Sógornőm sem kér a védőnőjükből, ő sem látogatja őket.

2011. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem értem másnak az a baja ha sokszor megy,neked meg az h keveset.szted hányszor kéne mennie?nem az a dolga h örökké a babásokat járja.
2011. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A védönö fönke a polgármester, ott jelezhetitek ha baj van.

èrdekes hogy itt sokan meg arra panaszkodnak hogy mindig megy a védönö stb... szerintem nincs olyan ami jólenne mindenkinek.

2011. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, akihez még mindig jár. Én is elgondolkodtam ,miért jár hozzánk még mindig. Azt mondta már a 2. látogatásán, hogy a gyerek nagyon jó helyre született hozzánk, :) Mikor jön, mindig itt van vagy háromnegyed órát is, és beszélgetünk.
2011. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hm, hozzánk jön rendszeresen. A 6. hétig minden héten, utána minden hónapban. Én nem panaszkodom, először fura volt. Pénzt soha nem adtam neki. Szerintem ez a munkája(van aki lelkesebb, van aki nagyívben let....).Megkínálom üdítővel, kávéval, elbeszélgetünk 30-40 percet, általában tudok mindig kérdezni valamit, és nekem így sokat segít!!!
2011. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A mi védőnőnk is egy semmi... Annyira bánt és rossz h nem kérdezhetek Tőle semmit,mert meg sem hallgat... Most 6 hónapos a lányom, és egy hetes korában volt nálunk kb. 10 percre. Azóta nem.

Én viszem mindig, és még a súlyát sem jól méri le,ebben biztos vagyok, mert még anno mikor terhes voltam engem se jól mért. És nem kaptam semmit Tőle amit olyankor kell h kapjon a kismama. Felicitas csomag vagy nem is tudom. Hát mi semmit se kaptunk. Kórházban sem..



Alig várom h elköltözzünk innen és legyen egy IGAZi kedves védőnő, és orvos,mert a gyerekorvos is egy nagy nulla:(

2011. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

azt a csomagot nem a védőnő adja hanem a kórházban kellett volna kapnod. én se kaptam így írtam a felicitasnak és elküldték a kórházi csomagot és a kupont amit egy áruházban tudtam beváltani :)

a honlapjukon tudsz írni!

2011. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!