Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet, hogy a babám...

Hogy lehet, hogy a babám barna szemű? Én kék szemű vagyok a párom zöld. Az én családomban anyu+apu zöld+kék, pároméknál anyós+após barna+kék. Szóval többnyire mindenki kék vagy zöld, mégis barna lett.

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 17:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Az én babámnak akkor kezdett el változni a szeme színe amikor észrevehetően elkezdett látni,figyelni.Szépen kezdett neki világosodni és bekékült.

2011. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Eddig nem írtad, hogy ilyen kicsi a baba:) Ha még csak 5 hetes, sokat fog változni a szeme színe. A leírtak alapján zöld, kék, zöldesbarna vagy barnászöld lehet. Sötétbarna biztos nem.
2011. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem és a páromnak barna szemünk van. Az én szüleimnek barna, a párom apjának kék, anyukájának barna, a mi kislányunknak is kék. Nemsokára 11 hónapos, így már állíólag ilyen marad. Nagymama szemszínét örökölte nálatok.
2011. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!