Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, elfogyott a...

Mit tegyek, elfogyott a türelmem, álljak át az egy alvásra?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szenvedek, 10 hónapos lányom folyton feláll az ágyban, és most pl több mint 2 órája nem tud elaludni. Minden altatás rémálom, egy hónapja állt fel először, azóta folyton áll. A bajom az, hogy látom rajta, hogy fáradt nagyon nagyon. Mit tennétek?
2011. máj. 25. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán kimennék a szobából és hagynám,akkor elaludna. Meg ugye ha hozzászokik,hogy ha hisztizik mindíg kiveszed az ágyából akkor tudja,hogy ez a kulcsa a nem alvásnak. :)
2011. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
simán. a lányom 9 hónapos kora óta egyszer alszik és bőven elég neki.
2011. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Azt hiszem nem a jó kérdéshez írtad a válaszodat. Nem írtam, hogy bent maradok, de akkor leírom, hogy soha nem maradok bent, eleve nem alszik el úgy, ezt tudom. Tehát ezzel nem segítettél. És azt sem írtam, hogy folyton kiveszem az ágyból, mert nem kiveszem, csak visszafektetem, és ez 2 különböző dolog. És azt is csak akkor, ha 10-15 perce álldogál. Visszaülni és feküdni még nem tud.

Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 25. 17:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, még egy, nem hisztizik, ez benne a szép, merthogy elbeszélget, gagyorászik, de ha hagyom , képes erre 2 órán keresztül.
2011. máj. 25. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

bocs de ezt soha nem értettem, miért csinálja sok anya, hogy ha a babája áll a kiságyban és gagyog akkor ott áll mellette, tépi a haját és előbb-utóbb annyira felhergeli magát, hogy idegbajt kap.

menj ki, csináld a dolgod, új dolgot tud, muszáj gyakorolnia, lesz ennél durvább is,ne húzd fel magad!

délután 5kor meg nyugodtan vedd ki, és fektesd le korán ha fáradt, akár 8kor is :)

nyugi, ne idegesítsd fel magadat ilyenen, nem történik semmi ha pár napig kevesebbet alszik :)

2011. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 hónapos. Én is azon gondolkodom,mit tehetnék,mert nagyon jó alvó volt eddig, 8 hónapos koráig napi 3x is aludt,de mostanában sír,ha lefektetem, pörög a kiságyban. Tudom,hogy a mozgásfejlődéstől is lehet,hogy nem akar aludni,de én is ki karom próbálni,hogy ha csak 1x teszem le,mondjuk ebéd után,akkor alszik-e huzamosabbat. Szerintem te is ezt tehetnéd.
2011. máj. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma addig nem fektetem le, amíg "be nem ájul", és lehet, hogy ez ebéd után lesz. Szóval én is próbát teszek, mert tegnap a hajam téptem...

Bár a védőnőm nyugtat, meg hogy lehet, hogy én görcsölök rá, a gyerek meg veszi a jeleimet, ígérte hétfőn hoz egy könyvet, ami sok embernek segített, olvassam el. Nem tudom, mi az, de ha okos dolgok vannak benne, megírom a címét majd.

Szép napot!

2011. máj. 26. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!