Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babánál kiszáradás?

8 hós babánál kiszáradás?

Figyelt kérdés
A pici éjszaka is szopizott eddig,többször is.Most viszont éjszaka görcsölt a hasa,de szopi nélkül visszaaludt.Reggelig semmi folyadék.Délelőtt a reggelit kihányta,szopi valamikor 1/2 13-kor,de ébredés után megint hányás.Inni először valamikor délután 5-kor sikerült adni neki úgy,hogy benne is maradjon.De mi lesz éjszaka?Ha nem szopizik fölkeltsem őt és itassam meg valahogy?Félek,hogy a sok hányásnak nem lesz jó vége...
2011. máj. 25. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akar szopni akkor ne szoptasd, agyál neki vizet de sokat. Mitöl hány? nem fog kiszáradni ha inni azért iszik, enni nem muszály. adjál neki almalevet valami édeset, ennyitöl nem fog rászokni csk igyon.
2011. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én felkelteném ha nem ébred magától, mert tényleg baj lehet, és holnap irány az orvos!(vagy még ma)
2011. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szopi nem fontos, csak az, hogy igyon. ha kihányja akkor is adj neki újra
2011. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki kell deríteni a hányás okát.

Itasd a picidet, 15 percenként, de mindig csak 1 kanálnyit.

Ha többet adsz egyszerre, akkor megint kihányja.

Telefonon hívd az orvosodat és kérj tanácsot, vagy a gyerekorvosi ügyeletet.

2011. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd az orvosodat!! Valószínűleg ír,majd neki hányás elleni kúpot! Az én kislányom 15-hós is nemrég volt beteg! :(rota vírust szedett össze! 3napig volt kórházba 8 infúziót kapott ő nem hányt csak ment a hasa mégis kiszáradt pedig szopott mellette és teázott is! (Az lenne a legjobb ha látná orvos)
2011. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ne is haragudj de én a kérdés feltevése helyett az ügyeletre mentem volna!Ez nem játék!
2011. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!