Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos kislányom...

4 és fél hónapos kislányom pár napja, ha a szája közelébe kerül a karunk, akkor ráveti magát és őrült módon elkezdi a száját ide-oda rángatni rajta. Ez már a foga lenne?

Figyelt kérdés
Viszket neki? Egyébként az öklét 2 hónapja eszi, azóta folyik a nyála is, viszont most elkezdte az ujjamat és a játékait is rágcsálni. Délután, este felé nyűgösebb, "nyekergősebb". Az éjszaka eddig ok. Ínyén nem látok semmit, széklete rendben, láza nincs. Mire számíthatok?
2009. márc. 16. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom is 4és fél hós,nála ugyanez a helyzet mint nálad:) Csak annyi különbséggel,hogy neki már látszanak a redők is ! Különösebb probléma eddig nem volt nála,annyi hogy nyügősebb ! Remélem nem is lesz...

Minden jót nektek :)

2009. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ennyi idő nála is pont ezek a tünetek. Nála már volt egy órás éjjeli sírás, kicsit nyűgös néha. Én ilyenkor estére adok neki chamomillát, el is alszik könnyebben meg éjjel is adtam neki , hamarabb visszaaludt, nem panaszkodott annyit :) meg dologéllel kentem az ínyét ha nagyon sírós-nyűgös.
2009. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk ugyez így megy. nov. 4. -én született :) élettani! majd ki bujnak sorba sorba
2009. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!