Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyerekem üvölt...

Csak az én gyerekem üvölt minden alvás előtt!?

Figyelt kérdés

8,5 hòs. Röviden eddig így volt:

első két hónap eszik-letesz-alszik. Utàna kicsi nyöszörgés, pár perc sirdogàlàs alszik. 4,5 hòsan két hét kórház ott is kisàgyban egyedül alvás (otg voltam vele végig) napirend borult. Hazajöttünk azòta nappak babakocsi, este-éjjel cici. Néhàny napja már a babakocsiban is űvölt (àgyban kézben is)., cicin este nem alszik be. Kb fél óra.- egy òra masszív űvöltés utàn "lemerül" és elalszik.

Mit csinàljak vele? Nem akarom hogy ennyit sírjon.


2011. máj. 25. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk akkor volt ez, 8 hós korában mikor már kevés volt a tejci. szopi után kapott sinlacot, tápinak elkészítve, azt addig szürcsölgette míg elaludt rajta, azóta se sír elalváskor pedig már 18 hós :)
2011. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ezt csinálta 2 hósan is és most 4 hósan is.Minden héten máshogy alszik el.Vagy kézben vagy cicin vagy ha odabújok.De rájöttem hogy gyakran azért csinálja mertvő még nem akar aludni.Próbáld meg hogy játsz vele kicsit tovább fáraszd le jól és hátha könnyebben beájul.Nekem most épp ez válik be.Lehet nem sokat segítettem...csak egy példát írtam le.Meg hát a tiéd már nagyobb.Sok kitartást kívánok!!!
2011. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kaja szerintem elég. Reggel délelőtt szopi ebéd húsos főzelék uzsi gyümi sinlackal v keksszel vacsi smi az ebéd altatásnál szopi, ejjel 1-2* szopi.

Àlmosnak tűnik nappal alszik 2*. Délelőtt kb másfél òrát utàna ebéd utàn kb 1- től másfél órát. Fűrdés eddig 7-kor volt alvás fél -8 után. Mostmár félórával későbbre tettem. Tovàbb nem akarom tolni, a tesót is fektetni kell, fél 9- kor már nagyon álmos.

2011. máj. 25. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, el fog múlni ez a korszak!

Az enyém is ordított hónapokig, régebben ki is tárgyaltuk már itt ezt a témát.

Nálunk az oldotta meg a helyzetet, mikor elkezdett menni.

2011. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet h később akar lefeküdni. A kislányom most 11hónapos és ő is eszt játszotta egy hétig, már teljesen kivoltam, h miért üvölt alvás helyett, hisz ilyenkor már rég be szokott ájulni. Eddig 7 és 8között szépen a cicin elaludt. Most olyan 9és fél 10 között. Egyszerűen nem fárad el és csak később fekszik.

Ne erőltesd az elalvást ha nem akarja, játszatok vele egy kicsit és majd jelez ha álmos. Kitartás, remélem segítette. :)

2011. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!