Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos babával nekivágnát...

8,5 hónapos babával nekivágnátok egy 18 órás autóútnak?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogyan kiviteleznétek? gyakori megállás? hogy viselik ilyen idősen a sok ülést? és a gerincüknek nem árt?
2011. máj. 26. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
hát úgy nem lehetne hogy ne egyszerre,Mondjuk 9óra utazás után töltsetek el egy éjszakát valahol.Az tuti hogy sokszor meg kell állni.A 18ból lesz így 24is..
2011. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, kb 8-9 hónaposan már nem aludta végig az utat (igaz mi 2-3 órát szoktunk utazni), 1 óra után már csak mozogni akar, a babhordozóból nem nagyon tud nézelődni, gyakran meg kellett állni kivenni, nagyon nehéz volt lekötni.Az a 3 órás út is nagyon nehéz és hosszú volt. Most 10 hónapos, azóta inkább nem indultunk csak max fél órás távra, azt is nehezen viseli. Remélem ha majd "rendes"gyerekülése lesz akkor jobban fogja viselni és haza tudunk utazni.
2011. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
en ugyanebben a cipoben leszek nemsokara. Ugy gondolom nem lehet baj, persze gyakran alljatok meg levegozni, megmozgatni egy picit a babat is es nem kell mindig ulnie a kocsiban fekudhet is. Tudom a biztonsag es be kell kotni....de azert ez kiveteles helyzet. en mindenkeppen megallnek ejszakara valahol, persze igy tobb lesz az ut mint 18 ora, de erdemes. Sok sikert, mikor mentek? Ha megjartatok a nagy utat ird le hogy viselte a picur :)
2011. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vàlaszt nem tudok, de mi is egy ekkora ut elött àllunk! Kivàncsi vagyok én is!:)

Mi ugy tervezzük, hogy 2-3 orànként megàllunk! Veszünk autos hütölàdàt, abban viszem a kis kajàjàt! Bàr még ez is kérdés, hogy hogy oldjam meg a tàpszert+kajàt!

2011. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Babája válogatja. Az én lányom max. 1 órát képes normálisan végigutazni, utána jön a nyűglődés. Úgyhogy én még egy 2-3 órás útnak is nehezen vágnék neki.

18 órás út alatt még én is nyűgös lennék, nem hogy egy kisbaba. De persze tényleg nem mindegy milyen vérmérsékletű a bébid.

2011. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos kora óta rendszeresen utazunk vele, igaz csak 14-15 órát. Próbáltunk már mindenféle indulási időpontot. A legjobban az vált be, hogy 16 óra körül indulunk, akkor alszik keveset, majd utána este 8 körül megállunk, vacsorázik, peluscsere, és indulunk tovább. Innentől alszik másnap reggelig, mire felébred megérkezünk. Amikor napközben utaztunk többször meg kellett állni vele, nekünk az éjszakai utazás a legpraktikusabb.
2011. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi most jottunk haza egy 5 6 oras utrol, akkor alltunk meg mikor peluscsere volt, es mikor nekem is peluscsere volt :P . Az utra jo ha sooook jatekot beteszel, ezen kivul ragcsalnivalo, ha mar adsz neki, azzal elvan egy darabig. Amikor mar nagyon nem szerette a hordozoban akkor kivettem kicsit ugralni ulni az olemben. Egesz jol turte oda es vissza is, jo nagyot aludt. A legnagyobb baj a meleggel volt, mivel en a legkondit utalom, es nem is egeszseges szerintem meg nagynak sem nemhogy kicsinek. Inkabb az ablakot huztuk le ugy hogy ot ne erje a szel. Nem tudom hogy egy olyan hosszu utat hogy birna ki, de egy 5 orast siman kibir, 8 honapos mult. Bocs kicsit hosszu voltam :P
2011. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, csak meg annyit, hogy ezt az ejszakai utazast fontold meg, mert meg mastol is hallottam hogy igy szoktak csinalni
2011. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Éjjeli utazás a legjobb, amúgy meg gyakran meg kell állni. Nem egyszerű, de kivitelezhető. Sok játék, rágcsálnivaló segít.

Akik még babahordozóban utaztatják a 9 hó körüli babákat, mekkora a babájuk? Az enyém már négy hónaposan is alig viselte a hordozót, 6 hósan megkapta a gyerekülést, azóta semmi gondja az utazással. Hordozóban addig érezte jól magát, amíg főleg aludt, tehát az első két hónapban.

2011. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 3 hónapos kora óta utazunk 10 -12 órát 2 havonta most a kislányom is pont nyolc és fél hós,és mi egyszer mentünk nappal hát kész katasztrófa volt az út mert üvöltött hisztizett és nem volt neki kényelmes az autós ülés.

Azóta mindig este indulunk el és végig alussza az utat.

Mi vettünk egy fekvő biztonsági hordozót és ebben alszik bekötve , szóval kényelmes neki.

Nappal szerintem semmi képen ne vágjatok neki az útnak, max akkor ha félúton van szállásotok.

Jó utat kívánok nektek!

2011. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!