Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a rendszert?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éves a kisfiam.Átalussza az éjszakát.Eddig ebéd után aludt,majd este 8 körül elaludt és reggel fél 7-7-ig aludt.Egy pár hete hajnali fél 6-6 között kel,nem alszik vissza.Ennek eredménye,hogy 10-kor már üvölt az álmosságtól,általában fél 11-11 körül tízórai és ebéd nélkül elalszik.Alszik kb 2-ig,akkor ebédel,így az uzsonna is kimarad.Este pedig 6-kor már dülöngél a fáradtságtól.Kipróbáltam,hogy később teszem le,de akkor is ilyen korán kel.
2011. máj. 26. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy visszaálljon a rendszer? Az én fiamnak (17 hónapos) is néha "tolódik" a napirendje. AZ elején volt, hogy próbálkoztam a visszaállítással, de nem használt. Most már úgy gondolom, hogy inkább "alkalmazkodok" hozzá. Különben ő is öt- fél hat fele kel, amióta ilyen korán világosodik. Lehet, hogy egy tényleg nagyon vastag és hatékony sötétítőfüggöny segítene a dolgon... De igazából már hozzászoktunk a korai keléshez.
2011. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen az a tanácsom hogyha le is rakod aludni akkor 1 óránál ne hagyd tovább pihenni minimum a nappali alvása legyen 2 óra,vagyis vagy két órát hagyod pihenni 1x vagy 1-1 órát!!Nem feltétlenül probléma ha ebéd nélkül alszik el,nekünk is volt már ilyen! én mindig arra figyeltem hogy 3-4 óránként etessem és ha pl nem 10-re jött ki a tízóra nem foglalkoztam vele egy következő időpontba adtam neki a tízóraira szánt ételt persze nem felcserélve a főétkezéssel.remélem hasznát tudtad venni a válaszomnak!
2011. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nálunk redőny le van húzva teljesen.
2011. máj. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!