Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam reggel nekiesett az...

Kisfiam reggel nekiesett az ajtórámának. Voltunk sebészeten, fejröntgenen, neurologián. Azt mondták minden rendben enyhe agyrászkódása van. óriási púp lett a fején. Az nembaj hogy nem nyomtuk le?

Figyelt kérdés
azt mondták,hogy már mindegy,állitolag nembaj.de félek nehogy mégis baj legyen.igy ma ne is vigyem ki sétálni,meg játszani?vagy kilehet menni?16 hónapos
2011. máj. 26. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha agyrázkódása van akkor inkább pihenjen ma.Ha kimentek lehet rosszabbodni fog.

Az hogy nem nyomtátok le nem okoz bajt.

Nekünk is volt már baleset,volt h lenyomtuk volt h nem,de nálunk semmi különbséget nem láttam.

Jobbulást a babádnak:)

2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak megmondta az orvos,hogy viheted vagy nem.

Gondolom enyhe agyrázkódással legalább 1 nap pihenés.

Attólhogy púpja nőtt mi baja lenne? Ronda,de semmi különös,majd lelohad.

2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húúúú, szegénykém!!! Én azt hiszem, ebben a kánikulában biztos nem vinném ma sehová, inkább pihizzen a hűs szobában. Ha belegondolok, nekem sem lenne kedvem egy ilyen fejsérüléssel nagyon pörögni. Mihamarabbi jobbulást a Picúrnak, még az a szerencse, hogy nincs semmi komoly. Minden jót, üdv, 17 hónapos kisfiú anyukája.
2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent a te olvasatodban az enyhe agyrázkódás. Az orvos mondta ezt? Ha agyrázkódása lenne haza se engednének. Hányt? Fáj a feje, mozgása koordinált?


Ha valóban agyrázkódása van akkor min. 3 nap ágynyugalom.

2011. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!