Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mosnátok ki a zenélős...

Hogyan mosnátok ki a zenélős plüssjátékot?

Figyelt kérdés

Egy kicsit maszatos a drága,de nem tudom berakni gépbe,sem beáztatni,mert akkor többé biztos nem szólal meg.Felhúzhatós.

Csak úgy megdörzsölés,sikálás,nem elég,nem jön ki,kajafoltos.Be kéne áztatni,de hogyan?


2009. márc. 16. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány hete kérdeztem ugyanezt. Nekem azt ajánlották, mossam ki nyugodtan gépben. Kimostam. Semmi baja.
2009. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor ezek szerint legyek bátor.Megpróbálhatom,remélem ennek sem lesz baja.
2009. márc. 16. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán túl élik a mosógépet. Nem sikerült még semmit örökre elnémítanom, a mosás után ugyanúgy nyihognak tovább. Egy valami volt ami jó pár napig csendben volt (én nem annyira bántam) de gondolom idő kellett még kiszárad az elem és utána újra megszólalt.
2009. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:-))köszi
2009. márc. 16. 12:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!