Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen módszerrel sikerült...

Milyen módszerrel sikerült elérnetek, h a babátok átaludja az éjszakát (akiknek nem mindig aludta át)?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazándiból saját magát szoktatta le,tápszeres volt,egyre kevesebbet evett éjjelente,aztán egyszer nem adtam neki tápszert,hanem megitattam,ivott még 3 ráköv. nap,aztán már inni sem kért,aludt rendesen,mai napig,csak most meg fogzik a drága.
2009. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mennyit evett éjszaka?
2009. márc. 16. 14:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte rendes mennyiséget,majd 4 hósan már csak 60-70 ml-tés azt is hajnal 5-kor,és alig akart reggelizni is,ezért hagytam el az éjjeli evést.
2009. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nálunk az az érdekes, h vacsorára ugyanannyikat eszik, mégis van, h már éjfélkor szopogatja az ujját. De van, h csak négykor. Van, h kettőkor. Össze-vissza. Arra is gondoltam, h nem-e én értem félre ezt az ujjszopogatást, mint jelzést.De ha hagyom, akkor felébreszti magát.
2009. márc. 16. 14:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokszor az újjszopival nyugtatja,vagy épp visszaaltatja magát,de ha ilyenkor mindig kiveszed,adsz neki enni,megszokja,lehet a babádnak igénye is van rá.Ha teljes mennyiséget megeszik,akkor add csak had egyen,mert igényli.(1.-2.)
2009. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád?

Attól, hogy szopja az ujját, még nem biztos , hogy éhes.

Módszer pedig sok van...

Mire vagy kíváncsi pontosan?

2009. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, az ujjszopit biztos, h nyugtatóként is használja,mert napközben gyönyörűen elaltatja magát így. És bizony ő sem eszi meg messze se a teljes mennyiséget éjszaka...
2009. márc. 16. 14:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva lesz 7hós.8200g. Nem is tudom, olyasmikre gondolok, amit az 1.-2. válaszoló írt nekem.
2009. márc. 16. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Még mindig én,akkor valószínű,lassan elhagyná az éjjeli evést,próbáld ilyenkor nem felébreszteni,kivenni,ha fel is kell,kínáld meg kis vízzel,vagy amit iszik,és meglátod.De én lányom csak tápszeres volt,nem akart eleve cicire menni,aki szoptat is annak nehezebb szerintem,mert ott a cici is nyugtató.
2009. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem is.8500g.
2009. márc. 16. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!