Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Kismamák! A Felicitason...

Kedves Kismamák! A Felicitason kivül tudtok még valamit ahol ingyenes mintacsomagot lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Édesanyám várandós, nekem nem sok fogalmam van az ilyenekről. meg szeretném lepni valamivel de jelenleg elég szűkös a keret:S Előre is köszönöm ha tudtok linkelni.
2011. máj. 27. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Valami van a DM-nél is. [link]

2011. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a felicitast anyukád fogja kapni a kórházban, abban lesz 2 kupon, egy újabb felicitas amit üzletekben lehet kiváltani és hipp kupon is lesz amit rossamannban lehet beváltani, de kórhoz kötöttek. azt hiszem 4,6, 10, 12 hónapos korban lehet majd egy-egy csomagot kiváltani.


én másról nem tudok sajnos de ha kevés pénzed van érdemes vaterán, teszveszen szétnézni, nagyon olcsón lehet babacuccokat kifogni :)

2011. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyileg melyik városban vagy? Azért kérdezem, mert apró bontatlan játékom van, szívesen odaadom, ha elfogadod. Nem nagy értékű, de biztos örülne anyud, hogy gondoltál rájuk :)
2011. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az ilyen rendeléseknél meg kell adni az adatokat címet, nevet... utána még zaklathatnak.
2011. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tena lady termékmintát a honlapjukról, (szülés után jól jött) pampers oldalán regisztráltam: küldtek pelenkát. Vannak baba magazinok abban is mindig van valami ajándék termék, popsikrém, CD, törlőkendő stb.
2011. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!