Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakérdés? Csak pempors?...

Pelenkakérdés? Csak pempors? Vagy libero? Esetleg más márka?

Figyelt kérdés
mit ajánlanátok 6 hetes babának?
2011. máj. 28. 09:58
1 2
 1/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Ezt neked kell kitapasztalni. Van olyan, akinek a babájának a popsija tele volt kiütéssel az egyik márkától, a másik meg vígan használja.
2011. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, 6 hetesen már kinőtte az 1es újszülött pelenkát. Nekem a 2es méretből a Libero jött be (kaptunk Tescosat is, és legnagyobb meglepetésemre az is jó volt!), teljesen meg voltam vele elégedve, nem ázott át, nem volt büdi. Mi már a 3asat használjuk, de még próbálkozom, nem találtam meg az ideálisat...
2011. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én Huggies pelenkát használtam a kisfiamál mert a Pampers-böl kifolyott a pisi.3 hetes korátol 20 honapos koráig.Most már Liberot használok mert ez volt akcióba de ebböl sem folyik ki semmi.
2011. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Libero vált be.
2011. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont fordítva: a Huggiesból folyt ki minden, aztán a Pampers vált be, majd akciós volt a Libero és maradt. Szerintem a gyerek alkatával függ össze, milyen hosszú vagy inkább hurkás :)
2011. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szerintem a kiütések nem pelenkától vannak hanem hogy attól hogy mennyi ideig hagyod rajta ha kakis.legalább is az én fiamnál igy van.én mindig pampers-t veszek,mert nagyon vékony és ha sokat is pisil akkor is ez a fajta a legjobb mert ez csak a kukijánál dagad be,pl. a huggies a hasa alatt is felszivja a pisit és odáig pisis.ezt onnan tudom hgoy a mama már vett minden fajtát és ha ott vagyunk akkor abba teszem.innen tudom azt is hogy egyik se ütötte ki a fenekét soha.másrészt mult héten sokáig volt kakiban,kb. fél órát,és a pampersben is csupa pötty lett.

kiütésre inkább ajánlom a bepanthen plus-t,amint bekenem vele,a következö pelusozásnál már alig pöttyös.többet számit a krém mint a pelus.amugy normál esetben gyogyszertárit használunk.

szia

2011. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

10:08


Én is így jártam a Huggiessal, a gyerek nyakig pisis volt ha azt adtam rá, más viszont csak azt dicsérte.

2011. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

10:10


Nem az enyémnek lett kiütéses, hanem egy barátnőmnek. Nem a HUggies volt, hanem valami más, talán a Liberó, vagy a Babylove, nem emlékszem.


Nem hiszem hogy azt a márkát tovább hagyta volna a gyereken, inkább az anyaga miatt.

2011. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers vált be a legjobban.
2011. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, a pelenkától is lehet kiütéses a gyerek. Nálunk a Huggies okozott kiütéseket. Kb. 1 órát volt rajta a pelus, amint bepisilt, azonnal cseréltem. 1 óra alatt lett annyira piros, sebes (majdnem vérzett) a feneke, hogy kb. 2 hét alatt tudtam rendbehozni. A Pamperstől soha nem lett ilyen gond, mi azt használtuk.
2011. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!