Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakérdés? Csak pempors?...

Pelenkakérdés? Csak pempors? Vagy libero? Esetleg más márka?

Figyelt kérdés
mit ajánlanátok 6 hetes babának?
2011. máj. 28. 09:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A Pampers-en kívül szinte minden bevált. Egyszer sikerült egy nejlonos borításút venni, na attól kiütéses lett a bőre.

Leginkább a Libero vált be.

2011. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mi is a Pampersel kezdtük,addig jó is volt még nem mászott a gyerek.Utána folyton lepöndörödött a derekánál,sokszor pisis lett a ruhája.

Aztán váltottunk a Liberóra,na az bevált,1X ha átáztunk de az is azért volt mert olyan helyen voltunk ahol nem tudtam tisztába tenni.

A nadrág/bugyi pelusok is jók,de drágák is.

A Pampersnek is van nadrág pelusa,az nagyon jó de azóta sem lehet a városban kapni,hiánycikk vagy nem tudom miért.Az nem is annyira drága mint a Liberó upangó.

2011. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11:38 Bocsika,nem néztem,hogy te 6 hetes babának szeretnél.

Szerintem,a Pampers addig jó még nem kezd el mászni a gyerek.De kinek mi jön be.Nekem anyósom vett egyszer valami olcsót,hát olyan is volt!!!!!!!!!!!

2011. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam, mint a 10:51-es. Szinte szóról szóra! 1 óra után szinte a húsáig felmarodott a bőre a Huggies-tól!

Én 4-es méretig Pamperst használtam (Prémium Care!), utána viszont már Liberót, mert az körbe gumis, azóta is azt használom.

2011. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem annyi pelenkam van mar itthon, rengeteget kiprobaltam. Pampers azert nem tetszik, mert, amit eddig tudtam venni, abban mind van aloe vera, attol kiuteses lesz. Fixies nagyin jo, csak neha hibasak a termekei es alig van hely, ahol lehet kapni. Huggies is bevalna, neha hasznalom, csak eleg durva a tobbihez kepest. Most liberot vettem es eddig nagyon-nagyon jo! Nem is tudom, miert nem probaltam ki elobb...
2011. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekünk napközbenre bevált a Pampers (a márkásabbak közül ez a legolcsóbb), csak éjszakára mindig átázott, ezért most már 1 hónapja a 3-as liberot használjuk (2 hónapos a baba), felér szinte a hónaljáig, de kibírja reggelig. Amúgy a Libero szerintem a legjobb, de nagyon drága, szóval nekünk csak éjszakára van az.
2011. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szerintem is a Liberó a legjobb, az bír a legtöbbet, mert vastagabb egy kicsit mint a többi pelus

mi 1,5 évig Liberót használtunk, de sajnos ekkor kiütéses lett alatta a hasa :( így váltani kellett

a Pampers nagyon nem jött be, a sok pisitől reggelre még a pelenka belseje is kijött, és a gyerek teste meg pizsamája tele volt a zselével

mi most DM-es Babylove-t használunk, ez bejött

2011. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a Pampers vált be, abból is a fehér, pampers sensitive, nem folyik ki semmi, és nagyon hamar, mindent beszív, a baba bőre nem igazán marad kakás.

Popsitörlőből Neogranormon.

Krémből pedig Bepanthen.

2011. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a Rossmann saját márkása (Babydream) is nagyon jó, abból pl. tudsz is venni 2 db-os mintacsomagot kipróbálásra.
2011. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!