Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejpépet javasoltok?

Milyen tejpépet javasoltok?

Figyelt kérdés
Már 8 hós a babám és eddig nagyon szépen aludt éjjel, de 2 hete felébred 2szer is szopizik, majd visszaalszik. Eddig csak este 7 kor gyümölcsöt vagy joghurtot adtam neki és 8.30 kor szopin aludt el. Szerintem már valami kiadósabb kéne neki vacsira, de még soha nem evett tejpépet, és tápszert sem, így nem tudom hogy allergiás e rá. Mit javasoltok?
2011. máj. 28. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
az én fiam milupa HA pépet eszik, doki felírhatja, úgy olcsóbb. sztem HA péppel próbáld, biztos ami biztos. egyébként nem biztos, hogy attól végigalussza majd az éjszakát, az én 9 hónapos fiam ugyanúgy felkel enni 3kor, mint amikor tápszert kapott vacsorára
2011. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milupa HA-s vaniliás tejpépet általában nagyon szeretik a babák.
2011. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vacsira ajánlom a Nestlé Sinlacot. Mi minden este ezt adunk a babának. Úgy készítem el mint egy tejpépet. A gyerekorvos írta fel nekünk pont azért mert valami laktatósabbra volt szüksége a babának.
2011. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig a nestle sima rizses tejpépét adtam a kisfiamnak,rengeteg gyümölccsel-imádta és laktatóbb is volt.Összetörtem hozzá jól a gyümölcsöt,belekevertem ez elkészített péphez,laktató és finom is volt.Én szerettem volna elkerülni a vaniliás meg ilyen sztracsatellás meg egyéb tejpépeket.Kóstoltasd először vele kicsibe és utána meglátod mennyire ízlik neki vagy allergiás-e rá esetleg.
2011. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Nestlé és a Milupa tejpépek jöttek be. Viszont ami nagyon nem , az a Hippes. Kimondottan rossz az íze szerintem.
2011. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek
2011. máj. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!