Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejpepet vegyek 9...

Milyen tejpepet vegyek 9 honaposomnak?

Figyelt kérdés
Eddig szopizott, tapszert sosem kapott, igy nem vagyok otthon az ilyesmiben. Kevesnek talalom mar az anyatejet, bar mar 2 etkezest kivaltottunk, ezert a harmadik etkezesre valamilyen tejpepet gondoltam, hogy adnek, csak nem tudom milyet. Fincsi legyen!:)
2011. nov. 7. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit takarékoskodni akarsz, akkor azt javaslom, hogy tápszert vegyél és azt keverd össze pl. megfőzött (elég csak leforrázni) zabpehellyel. De bármi más hasonló dologgal összekeverheted (főtt rizzsel, összeturmixolva, vagy grízzel, vagy kölessel) Én így szoktam, úgyhogy márkát most nem tudok ajánlani
2011. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HIPP vagy Milumil. A lányom mindkettőt megeszi. Mondjuk ő csak 5 hós koráig volt anyatejes, mert sajnos kevés lett a tejem. De reggel és este még szopizik.
2011. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a nestle tejpépjei váltak be, ezek nem büdösek, és jó az ízük is.
2011. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányom a Humana tejpépeket szereti nagyon. Eleinte a Milumilt ette, de az már nem jön be neki.
2011. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma próbáltam a hipp(van.nat.gríz), nem eszi:), de amit megevett és szerette az a nestlé tejpépe(banános-babarizses), csak az a baj, hogy az van ráírva, hogy 150ml víz a max. naponta kétszer adhatod, de a hippes adag emelhető...
2011. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!