Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nátha legahatásosabb megállítá...

Nátha legahatásosabb megállítása? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Ma kezdett el folyni az orra, nagyon híg váladékkal. Azonkívül hogy leszívom és csöpögtetek (nasivin) van valami hatékonyságnövelő? 22 hós.
2011. máj. 28. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

C vitamin, gőzölés, ha van infralámpa vagy bioptron lámpa. Citromos tea. Más nem jut eszembe.

Jobbulást!

2011. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy csinálod, de nekem gyerekkórházban mondták, hogy szívás előtt kb. 10 perccel sóoldatos orrcsepp/orrspray és a nasivin a szívás után kell, mert az nyálkahártya duzzanatot húzza le.
2011. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem javasolta a doki soha az orrszívást, mert csak több lesz a váladék tőle. Nem is gyakran alkalmazom. A sós orrspray/csepp nekünk is bevált, de csak ha be van dugulva az orra, amúgy nem kell. Oscillococcinum (homeós bogyó) napi 2x 5-6-7 golyócska vízben feloldva 2-3 nap alatt rendezi a bajunkat. Nekem is és a kislányomnak is. :)


Jobbulást!

2011. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 kiskanál Aktivátor naponta. Lehet egy-egy csepp órba is, ez azonnal megszünteti az orrcsepegést(összekapja a nyálkahártyát), de pár másodpercig nagyon csípp.
2011. máj. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. máj. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!