Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor evett először babapiskót...

Mikor evett először babapiskótát egyedül a babád? Nem féltél h letörik egy nagyobb darab és a torkán akad? Már 8hós de még mindig nem merem a kezébe adni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hós koruk körül. 9 hósak múlt a fiaim, elmúlt egy hónapban jöttek ki a fogaik, azóta veszélyesebb, mert le tudnak harapni belőle. Addig csak majszolták. És nem mindegy milyen a piskóta. Én a Müllerben szoktam venni azt a sárga zacskósat, az kemény, és tényleg csak majszolják, amúgy meg nagyon finom.
2011. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én egy éves koráig nem adtam neki mert tojás van benne meg sok cukor. mikor először kapott már szépen tudta rágcsálni de nem nagyon szereti, túl cukros neki, ő inkább a sós rágcsikat szereti :)
2011. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad is van.Én sem mertem jó sokáig a kezükbe adni a gyerekeimnek.Nem szabad rizikózni ilyennel.A kakaóban rögtön elázik,de az nem a gyerek szája ahol azért annyi nyál nincs,hogy szétmenjen rögtön.
2011. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hós kora óta kap piskótát. Manner babapiskóta. Tojásmentes és nagyon fincsi. Könnyen el tudja nyammogni. Viszont legutóbb Milupat vettem, de abból akkorát leharapott hogy felragadt a szájpadlására és úgy kellett leszednem. Így ilyet még nem kap egy darabig. Maradunk a Manner piskótánál. :)
2011. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak megfulladni tőle,mert csak majszolják. A nyálik megpuhítja a piskótát és a kekszet is. Ha véletlen nagyobb darabot nyelne le,azt azonnal visszaköhögi.

Én már 6-7 hónaposan adtam a kezükbe kiflicsücsköt,piskótát,kekszet,de soha nem lett semmi baj belőle.

2011. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán babapisktát egyáltalán nem kéne neki adni. Majszoljon banánt meg egyéb gyümölcsöt.

Cukorbeteg lesz.

Te tudod! Ne haragudj, de ez nagyon egészségtelen.

Amúgy nem fullad meg tőle.

2011. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 A tescos abszolút nem cukros...!! 2 6 hós körül egyszer adtam neki, és lenyelt egy nagyobb darabot, amit csak ugy birt felköhögni hogy a lábánál fogva ráztam. Nahh azóta sem adtam neki. Pedig még kemény is volt a piskóta.
2011. máj. 28. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól lesz cukorbeteg mert babapiskotát majszol csecsemő korában? Ilyenről még nem hallottam.De ettől függetlenül ne adj neki,mert megfulladhat.A babapiskóta nagyon kemény egy pici babának.Félrenyel és mire kiszeded a torkából megfullad.Ez nem jó.
2011. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!