Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett? A foga...

Mi történhetett? A foga fájhatott?

Figyelt kérdés

Ma reggel 21 hós kisfiam nagyon hangosan sírva ébredt, 1-2 percre lehetett csak megnyugtatni és hangosan felsikított ma többször is, mintha valamilyébe belehasítana a fájdalom és vígasztalhatatlanul sírt Bújt belém, le sem lehetett tenni. 2x adtam neki ma nurofent, így megnyugodott. aludt is jót napközben az első után, majd ébredés után adtam neki mégegyet, elmúlt a fájdalma, és azóta mintha elvágták volna. Nagyom megijedtem, ennyire még sosem sírt, max ha elesett. Mi lehetett? a foga jöhet? nem enged a szájába nyúlni, de reggel amikor felébredt dőlt a szájából a nyál, mint a pici babáknak. eddig még nem volt gondunk a fogzással.

szerintetek?


2011. máj. 28. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Most már 16 hós lesz a kisfiunk. Nálunk is volt ilyen, mi el is vittük az ügyeletre. Kicsit ciki volt, fogzás miatt, de nálunk is annyira és keservesen sírt, mint még soha. Semmi sem volt jó neki, nem tudtam letenni sem, a páromnál sem volt jó neki. Talán még nem volt 1 éves, amikor így jártunk. Most már 15 foga kint van, ha látom, hogy nyűgös, vagy rágja nagyon a cumiját, vagy az ujját, inkább adok neki fájdalomcsillapítót.
2011. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van 2 napja! 1éves a fiam, most jön a két szemfoga!Eddig nem szenvedtünk a fogával, már 14 van neki, de ez a kettő brutális!Éjjel többször felvisít, és nappal is!Már totál hegyes és piros ott az ínye, és látszik a fog alatta, szinte olyan mint egy érett pattanás.Remélem már csak 1-2 nap és kint lesz ez a 2 fog is!Kitartás nektek!!
2011. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!