Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett 7 hónapos...

Mi történhetett 7 hónapos kisfiam alvásával? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig jó alvó kisfiam 2-3 napja napközben és éjszaka sem alszik jól, Este még jobb a helyzet, mert annyira elfárad, hogy hamar elalszik, de ha megébred,(pl fél kettő) jó kedvű dumál, mászik..... (nemrégen kezdett négykézlább lenni)nappal viszont délelőtt alszik fél órát, ami nem is gond, de délután szokott aludni egy nagyot, és most általában 2-3 között alszik fél órát és kész. Este már tiszta káosz a nap, nyügös, a fürdés is 10 perc max, és üvölt a vacsiig. Mit tegyek? altassam valahogy délután. Eddig nem kellett altatni, mindíg magától aludt....

köszönöm


2011. júl. 20. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
az en 7 hos fiam csak fel orakat alszik nappal,ejjel nincs vele gond,felkel 2x szopik s alszik tovabb.Probald ki..ha altatod delutan,milyen lesz az estetek.De ha nem tud aludni akkor hagyd,mert lehet a meleget is nehezen birja,nyugosebb,johet a foga,vagy egyre kivanccsibb,jobba foldon,....
2011. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet. Fiam másfél hónapos korától ébredés nélkül végigaludta az éjszakát (este 9től reggel fél 8ig). Aztán 7 hónaposan elkezdett felébredni éjjel. Most 9 hónapos, de már ritkaság, ha nem ébred fel egyszer-kétszer. Általában izeg-mozog, forog, és felébreszti magát. 9 hónapos, most jön a 6.foga, úgyhogy nappal is nehezen alszik el. Csak babakocsiban tudom altatni, de már az is nehézkes, mert egyfolytában fel akar ülni.
2011. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Olvasgattam a neten, és áll. a mászás, felállás, járás "nagymozásnak" számít és amikor ezeket kezdik a gyerekek akkor rosszabbul alszanak......

Ami nálunk még lehet hogy tegnap kibújt a 2. fog, tehát ez is lehet, de majd a napokban kiderül, bár tegnap 2x 2 órát aludt napközben. Aztán ugye itt volt/van a front is, esős szeles idő, ami engem is megvisel......

Az altatásra nem akarom szoktatni, mert 8 kg felett van 71 cm, én meg 50 kg vagyok, nem birom ringatni...... Szóval kicsit megnyugtatom és irány az ágyikó, ha nem alszik akkor kihozom játszani a nappaliba, ha elfáradt újra próbálom...

üdv mindenkinek

2011. júl. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!