Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett alvásügyileg?

Mi történhetett alvásügyileg?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos múlt. Eddig, mint az angyal aludt reggel 9-10, du 12-14.30/15.00 és délután 5-6 között egy rövid szundi. Tegnap óta a déli alvásnál felébred fél óra múlva,és nem tud visszaaludni. Eddig ha volt így, simán visszaaludt, de most nem megy neki, vagy nem tudom mi lehet a baj. nem megyek be hozzá, mert akkor tuti ki akar jönni, meg sem próbál visszaaludni. Fel-felsír aztán elhallgat, aztán 10 percre rá megint, s ez így megy....nem tud már visszaaludni, utána már tényleg kiveszem, mert felesleges, úgysem alszik vissza. Az éjszakát szó nélkül végigalussza. Mit tehetnék, hogyan segítsek, hogy újra sokat tudjon aludni délben?
2011. júl. 20. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyj neki egy kis időt. Az időjárás miatt lett ilyen rossz alvó, őket még nagyon megviseli, összezavarja. Nem lehet, hogy mellé még a foga is jön ?
2011. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, a babák nagyon megérzik az időt! Még az én 13 hónapos kislányom is. És tényleg lehet hogy jön a foga is, nekem is azért szokott éjjelente 1-2x felsírni aztán abbahagyja.
2011. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom a mai frontot érezte már 2 napja.Ma úgy aludt mint a bunda, tegnap és tegnapelőtt csak 20 percet/fél órát.

A foga is bújik, úgyhogy valószínűleg ennek is köze van hozzá.

Mikor az első 2 foga jött, 2 hétig ringatva aludt csak el, de mikor kintvoltak már nem igényelte ezt, újra egyedül aludt el.

Várj még 1-2 napot, időközben rájöhetsz, hogy mi lehet a baj.

6,5 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is gondoltam fogra, de 4 hósan még korainak tartom. A front is felmerült, tegnap esgész nap nyűgös volt, azt tudom, hogy az eső miatt. Most végre elaludt. Lehet, hogy reggel túl sokat alszik, és azért alszik el olyan nehezen délben, mert nem annyira fáradt?
2011. júl. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!