Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak reggel és este szopizi...

Ha csak reggel és este szopizik, nem apad el a tejem?

Figyelt kérdés
Már szépen kiváltottunk 3 étkezést. 7 hós a babám, de félek, ha csak 2x fog szopizni, elapad a tej. Vagy inkább fejjek napközben? vagy ne aggódjak, mert a természet tudja a dolgát?
2009. márc. 16. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! A tejtermelés ugyan úgy alkalmaszkodik a ritkább szoptatásokhoz, mint eddig is minden változáshoz. Igy csak reggelre és estére telik majd meg. Akár évekig is szoptathatsz igy. Akkor fogy el a tej, ha a baba egyre kevesebbet iszik belőle, mert nincs már rá szüksége.
2009. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem apad el :) A cicid hozzá fog igazodni!


Nem kötekszem, de nagyon korán váltottad ki az étkezéseket. Én fickóm 8 hós és 2 étkezése van kiváltva.

2009. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nekem azt mondta a védőnő, hogy 1 éves korig napi 500-600 ml tej még kell a babának.

2009. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most egyelőre úgy csinálom, hogy a szilárd kaja után 1 órával még szopizik. nagyon jó étvágyú baba, hatalmas adag szilárdat képes megenni, de nagyon fontosnak tartom a tejcit. Valszeg elég lenne neki csak a szilárd kaja (kalória szempontból), de még azért szopizik rá. Akkor lehet, hogy várok 1 éves koráig, max kevesebb szilárdat kap.
2009. márc. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!