Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 10hós elmúlt, már csak...

Babám 10hós elmúlt, már csak reggel és este szopizik, de már ez se mindig kell neki! Tápszert kell akkor adni neki reggel és este ha már nem szopil? Vagy mit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt, ugyanebben a cipőben járunk, de egyelőre nem igen ízlik neki a tápszer:(. Tejet nem adhatsz, valamit viszont muszáj
2011. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Enyémek is eddig szoptak, figyeltem, hogy sok túrót, sajtot, joghurtot egyenek, és így meg volt oldva a tejtermék kérdés erre a 2 hónapra. 1 éves koruk után meg kaptak tejet. Én nem bíztam a tápban, nem adtam nekik.
2011. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk vele. Először nem akarta elfogadni a tápszert, de tejem már nincs nagyon és fogyott is szegénykém.

Megoldás: vettünk 3 különféle tápszert és Tommee Tippee cumisüveget, mert ez hasonlít leginkább a mell formájára. Ha meg akarom etetni ugyanúgy odaveszem a mellem mellé, összebújunk és így elfogadja. Én napi háromszor adok neki, de nálunk cél a hízás is. Reggel és este is szopi+tápszer. Remélem működni fog nálatok is!

2011. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém annak idején nem fogadta el a tápit, semmilyen formában. 11 hós múlt mikor elhagyta magától a szopit, én is adtam neki a tejtermékeket, meg tejpépet vacsira, így megvolt a tejtermék amíg be nem vezettem a tejet.
2011. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!