Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok az új családipótlé...

Mit szóltok az új családipótlékot érintő tervezethez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 29. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó! kb 5 kommentben benne van a cigányozás, akkor ez mi szerinted ha nem rasszizmus? magyar ember is lehet éppoly munkakerülő, mint egy roma, és számos roma származású ember él normálisan, ezért ez a fajta általánosítás igenis rasszizmus

egy nem roma jogász anyuka :)

2011. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%
Lassan cigányország leszünk, nem Magyarország, és igenis felháborító, hogy az ész nélkül szaporodó, semmirekellő cigányokat támogatja kormány....
2011. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

tényleg felháborító ez az egész.Én egyszer mentem be az önkormányzathoz hogy mivel megszünt a munkaviszonyom és TB-t saját magamnak kellett fizetnem nem-e vállalja át az önkormányzat(roma ismerősöm mondta próbáljam meg)erre ohh hát ön nem kap 4000ft támogatást(annó ennyi volt)mert a párom többet keres a minimálbérnél,meg ez az alap a kisebségieknek van fentartva.Azt hittem rosszul hallok..nekik??Már az is bűn ha az ember nem roma???Amúgy a szülésnőnek én is azt tudom mondani hogy biztos vannak olyan romák akik kitörtek és vitték valamire,de gondolom nem a cigánytelepen élt ön,ahol azt látta hogy apuka vakargatja a nagy hasát,anyuka meg kukázni cipeli a gyerekeket.....roma és roma között is van nagy különbség,úgy ahogy a magyarban is.Csak sajnos ez is magyar hozzáállás hogy ha cigány gyerek veri a tanárt pl.akkor tv-be szerepel,de én tudok magyar gyerekről is aki úgyanúgy visszaütött a tanárnak és mégse hozta le a TV.Nem védeni akarom őket félre ne értsen senki,de szidni se......Az felháborító tény hoy ha ők elmennek dolgozni akkor házat kapnak meg ezt,azt én meg itt vagyok lakásvásárlás előtt és semmivel nem táogat a kormány még a szocpollal sem.....de ez örökös,végtelen vita is lehetne.

Üdv egy 23 magyar 1 gyermekes nő

2011. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Részemről csak az igazat írtam,az nem rasszizmus!


Ha azt mondom "cigány",azt mondod rasszista vagyok? Ha azt mondja bármely más népcsoport,hogy "magyar",akkor ők is rasszisták? ...


Sajnos igaza van az előttem szólónak! Vannak selejt emberek,minden országban... Sajnos a saját hazám tagadja meg tőlünk a segítséget! Semmi bajom nincs azzal,hogy "segítsük a cigányságot", azzal van bajom,-ahogy itt mindenkinek!-hogy a magyart senki soha semmilyen körülmények közt nem segíti!

Egyik ismerősünknek kigyulladt a szobájuk. Ott csak az apuka dolgozik,2gyermek van. Szinte mindenük oda lett, nem kaptak semmi segítséget! Egy másik ismerősünknek a ház egy részén dőlt ki a fal. Mit mondtak neki? "kiküldenek egy szakembert,aki megmondja,hogy mit kell megvenni,de egyéb segítséget nem adnak".

A való világ gyűjtést rendezett. Érdekes módon,csak egy bizonyos népcsoport kapott vetőmagot,akik rögtön árulni is kezdték a főúton. Hogy is van ez?

Miért rasszista az,akinek elege van néhány dologból? Nem sajnáljuk a munkát azoktól az emberektől,akik tisztességgel dolgoznak!-ha rasszista népség lennénk,akkor Őket is szidnánk,fújjolnánk. De itt ha jól rémlik,senki nem szólt egy rossz szót se a tisztességgel dolgozó embereknek!


ÜDv!

2011. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!