Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok az új családipótlé...

Mit szóltok az új családipótlékot érintő tervezethez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 29. 09:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ez felháborító!egy 6-8-13 éves gyerek nem kerül pénzbe?csak akkor adnák,ha kistestvér lenne?ilyen őrültségről nem hallottam.még hogy egy kétkeresős család fent tud tartani 1 gyermeket simán.megnézném,az okos törvényeket kitalálók hogyan élnének meg 2 minimálbérből.
2011. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Csak átfutottam...de ha 3-5 évesen el akarják venni, legyen! DE! Akkor a 30 gyerekes romáktól is vegyél el!!!! Meg köthetik munkához, de akkor is mindenkinek, ne legyen kivétel!
2011. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szerinted hol érdekli őket a minimálbérbők élők?


Fogalmuk sincs ilyesmiről.


Szerencsére én nem tartozom közéjük,de egyre inkább megértem azokat akik külföldön láttják a boldogulás lehetőségét.


Süllyed a hajó...

2011. máj. 29. 09:43
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem külföldre kell menni, hanem tenni arról, hogy ez az ország élhetőbb legyen. Kezdhetjük azzal, hogy nem választjuk meg ezeket még egyszer.
2011. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Ehhez inkább már hozzá sem szólok! Nem értem, hogy mit gondolnak magukról! A magyartól mindent elvesznek, a romáknak, cigányoknak meg mindent odaadnak? pff...
2011. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg felháborító! Nem tudom mit akar még elvenni tőlünk a kormány! Hát ha ezt bevezetik , bizony sokan fognak éhenhalni , ezzel a gyerekeket is büntetik ebbe a munkanélküli világba.
2011. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek megint hülyék! Külföldi példa? Külföldön a bérek is másak, van munka lehetőség, nem alamizsnáért dolgoznak. De könnyen vannak ők több 100.000 fizetésekből én is el tudnék tartani akár 7 gyereket is. Komolyan ezek nem normálisak. Majd csak el vesznek már tényleg mindent, szerintem ha ez így lesz mi is az éhen halók közé fogunk tartozni... De jó lesz!
2011. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Így tényleg ,,örömmel" vállalunk több gyereket.:-(
2011. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Minősíthetetlen! Külföldhöz hasonlítja Magyarországot???? Pedig, óh, mily messze állunk! vagy tényleg az a cél, hogy menjen mindenki külföldre? Mert hát itt is ugyanaz lesz, csak a bérek nem. Külföldön 1 fizetésből is el lehet tartani egy több gyermekes családit. Itt a 2 fizetés is kevés, pedig nem a luxusról beszélünk!

De a legfontosabb megtörténik: a "terhes" szót kiiktatják, helytette a "várandósra". Igen, ettől minden család megörül és jól lakik!

2011. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

A romázást, cigányozást abba lehet hagyni, nem minden roma él úgy, mint a beszűkült agyatokban lévő kép... Sajnos rengeteg olyan magyarral találkozom, akik ugyan ezt csinálják...


A kormány pedig úgy sem fogja ezt véghezvinni, mert abból forradalom lenne. Ezzel viszont csak az a cél, hogy megállítsák a népesség rohamos fogyását, az elöregedő társadalmunkat, mert néhány évtized múlva már abból sem lesz pénz, hogy a keservesen megkeresett bérünkből kifizessék a nyugdíjakat az idősek számára.


Egy félig roma szülésznő, BSC (és hamarosan Msc) diplomával

2011. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!