Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasoltok? A babám most...

Mit javasoltok? A babám most tért át anyatejről tápszerre, viszont nagyon megfogja a hasát.

Figyelt kérdés

(nagyon vastagat kakil)

Milyen praktikát tudtok javasolni?köszönöm a választ


2009. márc. 17. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
esztek már gyümölcsöt, vagy gyümölcslét? Ha még nem, akkor próbálj neki mecsek bébi teát adni, az egy kicsit segít talán. Ha nagyon erőlködik, akkor én egy kis laevolac-ot szoktam adni neki, az megindítja neki a gyomrát.
2009. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen gyogyszerhez nyulni...nálunk is ez volt de pár nap után normalizálodott a dolog...Tudom nehéz végignézni hogy szenved de a hashajtó!!!oké kijön a kaki de utána csikarja a gyomrát mig ki nem ürül teljasen...én nem adnnék neki...
2009. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen már kap gyümölcsöt(9 hos)

köszi a választ,kipróbálom

2009. márc. 17. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Devics Józsefné: Babaszakácskönyv szerint a tápszerbe kell tenni pár csepp citromlevet, de úgy hogy az ízén ne legyen kiérezhető.

Én is szenvedek 10 hónapos kisfiammal, pedig mi nem tápszeresek vagyunk( szerintem neked sem attól van).

Én sok gyümit adok neki abba keverek natúr joghurtot. De hatásos a paradicsomos burgonya hallal( imádja), próbáltam narancslevet is nekem az a baj, hogy anyatejen és vízen kívül más folyadékot nem hajlandó meginni. Ha ezek sem válnak be akkor szélcső, legvégső esetben a laevolac ( én nem veszem észre, hogy csikarná utánna a hasikáját, ha gondolod próbáld ki).

2009. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!