Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s! Valaha megszűnik ez...

S. O. s! Valaha megszűnik ez az érzés?

Figyelt kérdés

Valahogy nagyon nics jól a mellbimbóm!

16 hónapig voltam anyatejleadó.Havi szinten elvittek 25-30 litert.Abba kellett hagynom mivel rettenetesen fájtak a mellbimbóim.S ráadásul duzzadt,vörös is volt.

Április elején elkezdtem szedni a Bromocriptint.2 napig 2-szer felet aztán napi 2-szer 1-et.

De 2 nap múlva visszálltam a napi 2-szer félre,mert nagyon rosszul voltam tőle.

Mivel a tejemet elapasztotta 2 hét múlva,így már csak napi 1-szer felet veszek be,mivel nem igazán voltam tőle jól s gondoltam lecsökkentem az adagot.Márcsak reggel s este fejek,mert valahogy ingerel holott nincs is a mellemben cak pár ml.

De valahogy duzzadt is továbbra s nagyon érzékeny s bizsereg.

Ez meg fog szűnni valaha?

Május 10-én jött meg először szülés óta,pedig már 18 hónapos lesz a kisfiam.Szedjem még tovább ezt a gyógyszert?

Vagy mit tegyek,mert ez olyan kellemetlen érzés?


2011. máj. 30. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ezt inkább egy orvostól kellene megkérdezni.

A Bromocriptint orvos írja fel (én is szedtem), tőle kérdezd meg! Nekem kicsit fura ahogy szedted, nem szabad össze-vissza. A napi 2x1 elég sok.

Az érzés a bimbódon valahol még normális is, hiszen nagyon igénybe volt véve! Kenegesd mellbimóvédővel, és ne fejj tovább!

DE, mindenképpen kérdezd meg a dokid, nehogy a Bromo nagyobb bajt okozzon!

2011. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Te,hogy szedted a gyógyszert milyen adagban?S mennyi ideig?

Én maradok a napi félnél,amit este veszek be.S megpróbálom,nem fejni,pedig nagyon ingerel,de van,hogy semmi nem jön már belőle.Ha továbbra se műlik,úgyis mennem kell gyógyszerért s akkor megemlítem a problémát.

De nem tudok minden hónapba szaladgálni 4 gyerek melett 12 000-ket fizetni a magánrendelésre.

2011. máj. 31. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!