Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, van valami ötletetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám egyáltalán nem fogadja el a tápszert.az elejétől tápis volt,sajnos 6 hétig tudtam csak szopiztatni.Elkezdtem a hozzátáplálást és most már nem hajlandó tápszert enni.már mindent kipróbáltam.váltottunk másra,csináltam almalével,próbáltam gyümivel keverni.sehogy sem megy.nagy nagy türelemmel napi 3X sikerül 120-130 gr-ot beleimádkoznom.mit tehetnék?
2009. márc. 17. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
tejpépet adsz neki??az majdnem tápszer, azt adj neki kétszer ha eszi, s nem baj ha nem eszik akkor tápit
2009. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdd meg a dokit, hogy írjon fel nektek Sinlac tejpépet. Általában szeretik a babák, mert finom az íze. Laktatóbb, mint a tápszer, és ehhez is lehet keverni gyümit. Próbáld meg, szerintem sikerülni fog!!!
2009. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!